Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Herfstlandschap’, olieverf op paneel. Onlaasbaar getekend.
Stephan Goris

‘Herfstlandschap’, olieverf op paneel. Onduidelijk getekend.

"Autumn Landscape", oil on panel. Indiscernibly signed.
Dim. 19/34 cm
SKU: 2810250294.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #294
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #86

    Een verlengbare ronde eetkamertafel met een centrale vierpoot versierd met vossenkoppen.

    An extendable round dining table with a central four-legged base decorated with fox heads.
    No longer available
    Dim. 115 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42
    Jacob Smits

    Een niet complete map met 9 etsen door Jakob Smits (1, 5, 8, 9, 11, 15, 17, 21 en 23), uitgegeven door A. Van Campenhout, Brussel. Nr. 58 uit een oplage van 100 exemplaren.

    An incomplete folder with 9 etchings by Jakob Smits (1, 5, 8, 9, 11, 15, 17, 21, and 23), published by A. Van Campenhout, Brussels. Number 58 of an edition of 100 copies.
    No longer available
    Dim. 45/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een blauw-witte Chinese porseleinen tuinstoel met decoratie van figuren.

    A blue and white Chinese porcelain garden chair decorated with figures.
    No longer available
    Dim. 46 cm Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #275

    Een rustieke salontafel, massief houten blad en smeedijzeren onderstel.

    A rustic coffee table with a solid wooden top and wrought iron base.
    No longer available
    Dim. 47 x 114 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    No longer available
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67

    “Putti met een zwaan”. Groepje van polychroom porselein. Gemerkt met de zwaarden in blauw. Mogelijk Meissen, eerste kwart XXste eeuw.

    "Putti with a swan". Group of polychrome porcelain. Marked with blue swords. Possibly Meissen, first quarter of the 20th century.
    No longer available
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    Een Victoriaans boekentrolley uit walnoothout, één lade. Laat 19e/vroeg 20ste eeuws.

    A Victorian walnut book trolley, one drawer. Late 19th/early 20th century.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #398
    Revox

    Een High Fidelity Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970. In een beschermkast met deksel.

    A High Fidelity Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970. In a protective case with lid.
    No longer available
    Dim. 38x52x22 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #267
    AFKH

    Een album met 24 volledig intacte en een zestal onvolledige vintage sticker paginas.

    An album with 24 fully intact and around six incomplete vintage sticker pages.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #177

    Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

    A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
    No longer available
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    No longer available
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    No longer available
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More