#178
“Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.
#119Peter Jonckheere
#196
Vijf lijsten met diverse afbeeldingen.
#70André Colpin
#116Antoine Op de Beeck
“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
#176Théo Idserda
“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 66 x 89 cmEstimate: € 80/120 -
#87
“Herenportret”. Plakkaatverf op papier.
#26
#62Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#91Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#33Berger
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 77 x 104 cmEstimate: € 100/150