#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#262
Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
#162
#19
Een Madonna met kind van meerkleurig geglazuurd wit terracotta.
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#61
#181Fontaine
#101Hutschenreuter, Bavaria
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#70
Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15/25