Other lots in this auction
-
#98
Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100/120 -
#116
Een paar blauw-witte dekselvazen van Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. H: 43 cmEstimate: € 240/300 -
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
Trois statues africaines en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20/25 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
Un porte-savon en faïence multicolore en forme de pierrot. Légers dégâts de glaçure. Marqué en bas "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#115Val Saint Lambert
Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#111
Een lot van 33 eieren van diverse mineralen en één van aardewerk. In twee wit aardwerken kommen.
Un lot de 33 oeufs de divers minéraux et un de faïence. Dans deux bols en faïence blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#101Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#21Empire, England
Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
Un vieux haut-de-forme en feutre. Dans une boîte à chapeau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#286Capodimonte
“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
« Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#132
Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150/250 -
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
Deux poupées geisha japonaises sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 25/35