Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hert aangevallen door jachthonden”. Fijn porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Diverse kleine letsels.
“Hert aangevallen door jachthonden”. Fijn porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Diverse kleine letsels.
“Hert aangevallen door jachthonden”. Fijn porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Diverse kleine letsels.

“Hert aangevallen door jachthonden”. Fijn porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900. Diverse kleine letsels.

"Stag Attacked by Hunting Dogs". Fine porcelain group. Marked at the bottom. Circa 1900. Various minor damages.
Dim. H. 12 cm
SKU: 2810250338.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250
  • #473

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200

Other lots in this auction

  • #364

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil paint on panel. Executed with a palette knife. Signature illegible.
    No longer available
    Dim. 75/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321

    Een gesculpteerd houten tafellamp met een roofvogel en een lampion, Van Chinese origine.

    A sculpted wooden table lamp with a bird of prey and a lantern, of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #164
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.

    'Culture, allegory on the First World War', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker. 2nd state, printed in two copies.
    No longer available
    Dim. 78/52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #358

    Een koekoeksklok uit het zwarte woud.

    A cuckoo clock from the Black Forest.
    No longer available
    Dim. 52 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #465

    Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A Persian hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 138/210 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Francois Lamorinière
    Period: 1828 - 1911

    ‘Landschap met personages’, olieverf op paneel. Getekend. Met verschillende herstellingen aan het paneel.

    'Landscape with figures', oil on panel. Signed; F. Lamorinière. With several repairs to the panel.
    No longer available
    Dim. 54/39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #239
    Capodimonte

    “De dakloze en zijn hond met Kerstmis”. Gekleurd biscuit. Gesigneerd Michele en gemerkt.

    "The homeless man and his dog at Christmas". Colored biscuit. Signed Michele and marked.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #384
    Frans Mortelmans

    ‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with flower vase', oil on canvas. Signed; F. Mortelmans.
    No longer available
    Dim. 55/30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #559

    Abstracte compositie, gemende techniek op paneel. Getekend; Burri, ‘64. Draagt op rug een opdracht; To Julia from Fred.

    Abstract composition, mixed media on panel. Signed; Burri, '64. Inscribed on the back; To Julia from Fred.
    No longer available
    Dim. 18/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343

    Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.

    A large Nanking vase with a decoration of warriors.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Au Marche’, een monochrome ets. Getekend; J. De Bruycker.

    'Au Marche', a monochrome etching. Signed: J. De Bruycker.
    No longer available
    Dim. 42/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘De wrok van Signoor’, een monochrome ets. Getekend, 1930. 1ste staat.

    'The Resentment of Signoor', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker, 1930. 1st state.
    No longer available
    Dim. 63/49 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More