#151
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#50Vermin
“Ruitjes knippen”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Couper des carreaux”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 47 xEstimate: € 40/50 -
#99
Een lot van zes fotokaders van meerkleurig kunststof met reliëfdecors.
Lot de six cadres à photographies en plastique polychrome à décors en relief.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 8 & 14x 9 cm (venster)Estimate: € 20/30 -
#157
#201
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
#83
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#173
Een grote rieten mand met houtblokken.
#75
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#79Monart
“Lachende clown.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.
Clown qui rit. Huile sur toile, signée et datée '71 '.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 59 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#105J. Valgaeren
“Handen met tulp”. Een beeldhouwwerk op wit marmeren voetstuk. Onderaan gesigneerd.
“Mains tenant une tulipe”. Sculpture sur base en marbre blanc. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 30/50 -
#200
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
#121Snauwaert
“International Club”. Een oude tennisracket.
“International club. Racket de tennis ancien.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. l: 69 cmEstimate: € 30/35