Similar lots by type
-
#459
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuwse Haagse school.
Paysage de moulin. Huile sur panneau dans le goût de l'école de La Haye du 19e siècle.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#164Piet Mees
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#569
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#454
“Flamencodanseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse de Flamenco. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#574Brebels
“Kinderportretten”. Twee werken, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Portraits d'enfants. Deux oeuvres, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 35 x 32 & 26x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#589
“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80/120 -
#599
“Koe in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vache dans le pré. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#452
“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#224
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#229Paula EvrardPeriod: 1867 - 1927
“Zonnig begijnhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue ensoleillée du béguinage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#464
“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600/700 -
#184
“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#572
“Figuren”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datering ‘66.
“Figures”. Huile sur panneau. Signée et datée '66.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#179Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60/80 -
#462
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 67 cmEstimate: € 400/500 -
#172Albert SohiePeriod: 1873 -1927
“Oude trap te Menton”. Olieverf doek. Gesigneerd.
Vieux escaliers à Menton. Peinture à l'huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#659Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Fjord”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fjord”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#144Paul Wante
“Desiderius Erasmus in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
Desiderius Erasmus dans son bureau. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#482
“Personages”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Personnages. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 54 x 43cmEstimate: € 120/180 -
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#169Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Bij de waterput”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 240/280
Other lots in this auction
-
#153Christofle
Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère. Gemerkt.
Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère. Avec marque.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#381
Een lotje Chine de commande, bestaande uit vier verschillende kleine kopjes en één schoteltje, allen met blauw op witte decors. Drie stuks onderaan gemerkt. Enkele minieme randschilfers.
Un petit lot de Chine de commande, composé de quatre petites tasses différentes et d'une soucoupe, toutes avec des décors bleu sur blanc. Trois pièces marquées en bas. Quelques petits peintres de bord.No longer availableDim. Ø: 6,5 x 11 cmEstimate: € 200/300 -
#453
Een fijn uitgewerkte bronzen Bodhisattva op rots.
Un bodhisattva en bronze finement ciselé sur rocher.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#298
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit een visbestek, koffielepeltjes, dessertvorkjes, lepels en vorken. Het visbestek gemerkt van Wiskemann. Eén visvork manco.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes, composé d'un couvert à poisson, cuillères à café, fourchettes à dessert, cuillères et fourchettes. Les couverts à poisson marqués par Wiskemann. Une fourchette à poisson manquante.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#549Fischertechnik
Een lot van acht bouwdozen en acht aanvullende sets, evenals een electromechanicaset en een bouwplaat. Met bijbehorende instructieboekjes en clubfolders. Duitsland, jaren ‘70.
Un lot de huit kits de construction et huit kits supplémentaires, ainsi qu'un kit électromécanique et une plaque de construction. Avec des livrets d'instructions et des brochures du club. Allemagne, années 1970.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#286
Twee grote en een kleine oude reiskoffer van vulkanfibre.
Deux grandes et une petite vieille valise de voyage en vulkanfibre.No longer availableDim. b: 50 & 75 cmEstimate: € 90/120 -
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 150 cmEstimate: € 50/80 -
#325
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#451
Een knielende Thaise tempelwachter van deels goudgepatineerd brons.
Un garde de temple thaïlandais agenouillé en bronze partiellement patiné doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#696
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 522 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#581
Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt ‘LVS’.
Une garniture trois pièces en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marquée 'LVS' en bas.No longer availableDim. h: 24 & 42 cmEstimate: € 35/45 -
#670
Een art deco asbak/ vide-poche van wit crackleware, getooid met een ijsbeer.
Un cendrier/vide-poche art déco en craquelé blanc, à décor d'un ours polaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60