Similar lots by type
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#252
“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."Place a bid ›Dim. 33 x 26 cm -
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#274Frans Gybels
“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels. -
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#189
Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame. -
#156
Een antieke massief houtgesculpteerde wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet. -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century. -
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968
“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Vennezicht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#315
Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
Other lots in this auction
-
#158Roger PintensPeriod: °1954
“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base. -
#318
Een antieke lollepot op plaat met houder.
An antique chamber pot on a stand. -
#40
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds. -
#594De Bruyne
“Zicht met brug.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
-
#209Pierre Laruelle
“Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.
-
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
"The Sower," a bronze sculpture after Charles Ruchot on a marble base. Signed. -
#654
Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
-
#161Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933
“De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.
"The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton. -
#306
Een antiek houten opstap klapladdertje.
An antique wooden folding step ladder. -
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
"Largo". A glass vase, Rozendaal around 1930, Maastricht. -
#24
“Phosphatine - het vilmaakte babyvoedsel”, een vintage reclamespiegel, in metalen kader.
"Phosphatine - the perfect baby food", a vintage advertising mirror, in a metal frame. -
#248Hergé
Een lot van 8 Tintin hardcover albums in Franse uitgave van Casterman. Waaronder één eerste druk van ‘On a marché sur la lune’ in slechte staat. Albums veelal zeer gelezen. En verder: Le Sceptre d’Ottocar (ed. 1955), Les 7 Boules de Cristal (ed. 1960). Le Temple du Soleil (ed. 1960), Au Pays de l’Or Noir (ed. 1960 en 1963), Coke en Stock (ed. 1960), Les Bijoux de la Castafiore (ed. 1963).
A lot of 8 Tintin hardcover albums in French edition by Casterman. Includes a first edition of 'On a marché sur la lune' in poor condition. Albums mostly well-read. Also: Le Sceptre d'Ottokar (ed. 1955), Les 7 Boules de Cristal (ed. 1960), Le Temple du Soleil (ed. 1960), Au Pays de l'Or Noir (ed. 1960 and 1963), Coke en Stock (ed. 1960), Les Bijoux de la Castafiore (ed. 1963).Place a bid ›Estimate: € 100/150