#681
Een verzilverde kerkkandelaar .
#20Pakama
Een 14 karaats geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen.
A 14 ct yellow gold man’s watch with leather band. Used.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#371
Een Afrikaans aardewerken kleine buste.
An African pottery small bust.No longer availableDim. h 8 cmEstimate: € 40/60 -
#234
‘Dorpsstraat op een druilerige dag’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Groux.
#358
“Meisje op chaise longue”. Een biscuit beeldje. Bovenaan gemerkt. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Minieme schade aan rok en bloemen bovenaan het hoofddeksel.Biscuitbeeldje
#473
#7Karlsbader
Een porselein schaal met verguld detail en romantisch tafereel in het decor. Aan de achterzijde gemerkt.
#248
Een roest gepatineerd metalen beeld van een pauw.
#589
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#138Delvaux
A brown leather handbag with a long strap that can be worn crossover, marked Delvaux, model "Louise Baudrier".No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 450/500 -
#374
‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#179Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832
“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
"Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.No longer availableDim. 32 x 27,5cmEstimate: € 800/1000