#169Een lot van vier 18e eeuwse botanische kopergravures met aquarel ingekleurd.
#26Rit Cremers“Naaktstudies”. Sepiatekening op papier. Gesigneerd.
"Nude studies". Sepia drawing on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210Een spiegel in een goudkleurige kader, met rozen in relief.
A mirror in a gold-colored frame, with roses in relief.No longer availableOnline onlyDim. 79/69 cmEstimate: € 30 / 50 -
#139Wim De Paepe“Een spuihuis over de stroom.” Potlood op papier. Gesigneerd;, gedateerd 4/6/86
"A bridge house over the stream." Pencil on paper. Signed, dated 4/6/86.No longer availableOnline onlyDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Broekaert“Venlandschap met knotwilg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Landscape with pollard willow." Oil on canvas. Signed and dated 1977.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70“Ontvoering der maagden”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Kidnapping of the Maidens", a painting, oil on canvas, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 87 x 109 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147“Meisje met bloemenmand”. Een schilderij, gemengde techniek op zijde. Verso opschrift, eind 19e eeuw.
"Girl with flower basket." A painting, mixed technique on silk. Inscription verso, late 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267‘Hippocrate, Les gens de medecine’, een monochrome lithografie met de Griekse wijsgeer tussen zijn medisch materiaal. Draagt een monogram; H. D.
'Hippocrate, Les gens de medecine', a monochrome lithograph featuring the Greek philosopher amidst his medical tools. Bears a monogram; H. D.No longer availableOnline onlyDim. 37/31 cmEstimate: € 10 / 15