Similar lots by type
-
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#245Désiré HainePeriod: 1900 - 1989‘Bretagne’. Gemengde techniek op papier, getekend en gedateerd 1962.
‘Bretagne’. Mixed media on paper, signed and dated 1962. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam.
Other lots in this auction
-
#212Een lot van 2 art-deco bonbonnières, Booms glas, toegevoegd een Doyen vaas met schilfer aan de rand.
A lot of 2 art-deco candy dishes, Booms glass, with an added Doyen vase with a chip on the edge. -
#129Een piedestal in spiegelglas met messing boordjes. Kleine schade.
A pedestal in mirrored glass with brass edges. Slight damage. One panel broken. -
#263Jack Leroy‘Le mariage’, een seriegrafie in kleuren. Getekend Jack Leroy, nr. 19 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The marriage', a color serigraphy. Signed by Jack Leroy, number 19 out of an edition of 100 copies. -
#224“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#101Een vintage Christian Dior bril, frame Germany, no 2076 30 55 - 19.
A vintage Christian Dior glasses, frame Germany, no 2076 30 55 - 19. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#86Een lot van 7 landkaarten van omstreeks WOII.
A lot of 7 maps from around WWII. -
#94Een lot oude postkaarten met justitie en gerechtsgebouwen als onderwerp. Op kaarten verlijmd.
A lot of old postcards featuring justice and courthouses as subject. Cards glued onto paper. -
#158‘De blinde bedelaar’, een geschilderde reproductie naar het werk van Josephus Dyckmans. Olieverf op doek, getekend H. Vinck.
'The Blind Beggar', a painted reproduction after the work of Josephus Dyckmans. Oil on canvas, signed H. Vinck. -
#156‘Portret van een jonge Aziatische vrouw’, acryl op doek. Niet getekend.
'Portrait of a young Asian woman', acrylic on canvas. Not signed. -
#104Een kleine Chinese gemberpot, late Qing dynastie, op houten sokkel. Het deksel is gelijmd, stukjes manco. Toegevoegd een recentere gemberpot.
A small Chinese ginger jar, late Qing Dynasty, on a wooden base. The lid is glued, pieces missing. Included is a more recent ginger jar.

