Similar lots by type
-
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#601L. Colderes“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#600“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#605“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Albert Ducat“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#611O. Mulkens‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140 / 200 -
#669Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Verlichte woonst bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Maison éclairée au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#402Claes“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#610A. Devos“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#739L. Van Damme“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#712Gregory Richard Coates“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#608Mia Van Genesen“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#613Robrecht Van Der Bruggen“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#618“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#714“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#593Frans Keelhof“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#10BurenEen herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#84Bernard Charoy“Meisje met bloem”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Fille à la fleur”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#431Een recent scheepskompas in houten doosje.
Boussole de bateau récent dans sa boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een hartvormige robijn van ± 9,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un rubis en forme de coeur de ± 9,50 ct.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#49“Dame aan zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“Femme à la mer”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 12 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#699Een originele reclame-affiche van Minerva in kader.
Affiche de publicité original pour Minerva. Dans un cadre.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 42 / 48 -
#634Ed. G.“Meisje bij een waterplas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘86.
“Fille au bord de l’étang”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1986.No longer availableDim. 34 x 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#131Lejan“Tortelduifjes”. Een art deco beeld van roze aardewerk. Gesigneerd.
“Tourterelles”. Sculpture art déco en faïence rose. Signée.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#525Een paar witgelakte stoelen in Lodewijk XV-stijl. Nieuwe bekleding.
Paire de chaises laquées blanches de style Louis XV. Nouvelle couverture.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#120Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een parel.
Une broche en or jaune et blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et baguettes de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une perle.No longer availableDim. 7,64 gEstimate: € 550 / 650 -
#40Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#125Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#665KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis perse en laine noué main.No longer availableDim. 246 x 319 cmEstimate: € 250 / 400

