‘Het nieuwe kleedje’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend S. Devriendt.
Samuel Devriendt

'The new dress', oil on panel from the 19th century. Signed S. Devriendt.
Dim. 13/18 cm
SKU: 2503250042.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 40 / 60

  • #293

    Hanglamp, sac a perles. Glas.

    Ceiling lamp, beaded bag. Glass.
    Dim. hoogte 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255
    Christofle

    Een setje van 4 zoutvaatjes, zilver en glas, in originele verpakking, Christofle argent massif.

    A set of 4 salt cellars, silver and glass, in original packaging, Christofle solid silver.
    Dim. h 4.5 cm, 800‰
    Estimate: € 30 / 50
  • #292

    Een humidor met vochtregelaar. Met naamplaatje binnenin Elie Bleu Tabletier Paris.

    A humidor with humidity regulator. With nameplate inside Elie Bleu Tabletier Paris.
    Dim. 15 x 40 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #598
    WMF

    Een kandelaar, WMF, ongebruikt in originele verpakking.

    A candle holder, WMF, unused in original packaging.
    Dim. l 29 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #265

    Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.

    A pair of Chinese porcelain vases as lamp bases.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564

    Flessenrek voor 12 flessen, kleine lade met zwanenhals handvat, ondersteund op knotpoten. Gemaakt naar 19e eeuws model. Koperkleurig metaal en oud hout.

    Bottle rack for 12 bottles, small drawer with swan-neck handle, supported on bobbin legs. Made after a 19th-century model. Copper-colored metal and old wood.
    Dim. 46 x 57 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #584

    Een paar glazen Murano schelpen met blauw en okertinten. Eén van de schelpen is getekend.

    A pair of Murano glass shells in blue and ocher tones. One of the shells is signed.
    Dim. Lengte 25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #291
    Elie Bleu

    Een humidor met vochtregelaar. Met naamplaatje binnenin Elie Bleu Tabletier Paris. Heeft een herstelling gehad aan de scharnieren.

    A humidor with moisture regulator. With nameplate inside Elie Bleu Tabletier Paris. Has had a repair to the hinges.
    Dim. 14.5 x 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592

    Moderne hanglamp met glazen bloemenblaadjes.

    Modern hanging lamp with glass flower petals.
    Dim. hoogte 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #578
    Sliwowitz glas

    Een lot van 6 vintage borreljes, Sliwowitz Glas, in originele verpakking.

    A lot of 6 vintage shot glasses, Sliwowitz Glass, in original packaging.
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #288

    Albasten decoratievoorwerp in de vorm van een kruik. Versierd met koperen banden in relief.

    Alabaster decorative object in the shape of a jug. Decorated with raised copper bands.
    Dim. Hoogte 56 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #285

    Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.

    A copper-colored candlestick, decorated with a putto.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #278

    Een antieke luchter van smeedijzer en geëtst glas, floraal gedecoreerd.

    An antique wrought iron chandelier with etched floral decorated glass.
    Dim. h 58 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een oude Engelse terrine op schaal in blauw-wit porselein, niet gemerkt.

    An old English tureen on a plate in blue-and-white porcelain, unmarked.
    Dim. 25 x 36 x 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #65

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #4

    Een in de hoogte verstelbare retro hanglamp van groen en wit porselein.

    A height-adjustable retro pendant lamp made of green and white porcelain.
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597
    Rafaël Alberti

    Een glazen schaal met een beeltenis van een duif, gesigneerd Rafaël Alberti, in zijn originele doos.

    A glass bowl with a depiction of a dove, signed by Rafael Alberti, in its original box.
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #596

    Een paar lantaarns in koper en glas.

    A pair of lanterns in copper and glass.
    Dim. 63 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #165
    Louis Liévin Théophile Clesse

    “Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594

    Een hallamp van messing en geslepen glas.

    A brass and cut glass pendant light.
    Dim. 51 x 31 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #302

    Een koffergrammofoon, His Master’s Voice model 101 in perfect werkende staat, lotje grammofoonplaten inbegrepen.

    A suitcase gramophone, His Master’s Voice model 101 in perfect working condition, lot of
    Dim. H 14, B 28, D 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #582
    H.

    Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.

    A marionette of a armored knight. Various materials.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #287

    Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.

    A 'Marie-Therese' crystal chandelier, to be rewired. Circa 1900.
    Dim. h 70 x Ø 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298

    Een tafellamp in messing op marmeren voet.

    A table lamp in brass on a marble base.
    Dim. h 49 cm (zonder kap)
    Estimate: € 40 / 60

  • #412

    “Pauwen in een landschap”. Paneel met intarsia van diverse houtsoorten.

    "Peacocks in a landscape". Panel with marquetry of various types of wood.
    Dim. 40 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78

    Waterkruik, hout met leder overtrokken. Etnisch decoratief voorwerp.

    Water jug, wood covered with leather. Ethnical decorative object.
    Dim. Hoogte 12, Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #587

    A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258
    Fontinelle

    “Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.

    "Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.
    Dim. 24 x 41 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455
    Marklin Ho

    Märklin set 47074, goederenwagonset bestaande uit een 3-delige goederenwagen-set met 4-assige containerdraagwagens met lading en graafmachine. Als nieuw in originele doos.

    Märklin set 47074, freight wagon set consisting of a 3-piece set with 4-axle container flatcars with cargo and excavator. Like new in original box.
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    Geslepen manshoge spiegel in verguld houten kader. Bovenaan gedecoreerd met rechtskijkend medaillon.

    Cut-glass floor-length mirror in gilded wooden frame. Decorated at the top with right-facing medallion.
    Dim. H 218, B 63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #193

    Een arend in hout gesculpteerd op stenen sokkel, polychroom. De vogel draagt een perkament en een scroll. Eén vleugel manco.

    A wooden sculpture of an eagle on a stone pedestal, polychrome. The bird is carrying a parchment and a scroll. One wing missing.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #58

    Icoon van een Madonna met kroon (Madonny z Krużlowej), op een stuk bruinkool (’Lignite’, 8mil. jaar oud). Naar een voorbeeld van de 15e eeuw. Draagt handtekening W. POWIERTOWSKA.

    Icon of a Madonna with a crown (Madonny z Krużlowej), on a piece of lignite (8 million years old). Based on a 15th-century model. Signed by W. POWIERTOWSKA.
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #303

    Lage kom in Chinees celadon porcelein.

    Low bowl in Chinese celadon porcelain.
    Dim. Ø 20.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #369
    Marc Chagall
    Period: 1887 - 1985

    “Les deux perroquets et le roi”. Een ets op papier, binnen de plaat gesigneerd Chagall. Geproduceerd circa 1927/1930.

    "The two parrots and the king." An etching on paper, signed within the plate by Chagall. Produced around 1927/1930.
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #151

    Tafellamp in de stijl van Tiffany. Getorste zuilvoet met libellen in de kap.

    Table lamp in the style of Tiffany. Twisted column base with dragonflies in the shade.
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    “The oneholer”, een decoratief werk gerelateerd aan de golfsport met opschrift ‘Since 1886, Royal Lytham & Qt. Annes, Lancashire England. Gemonogrammeerd GC 18.

    "The oneholer" is a decorative piece related to the sport of golf with the inscription 'Since 1886, Royal Lytham & Qt. Annes, Lancashire England. Monogrammed GC 18.
    Dim. 84 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00