#31Louis Leijs“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
#68“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Fishing Port". Ink on paper. Illegibly signed and dated '77.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#134‘Stilleven met Savooi’, een ingekaderde tekening gesigneerd Merel ‘84.
'Still life with Savoy', a framed drawing signed Merel '84.No longer availableOnline onlyDim. h 91 x b 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#3“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#8Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
#16Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
#109Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een lot van drie etsen. St. Niklaas, Tielrode en Brugge. Buiten de plaat gesigneerd.
A lot of three etchings. St. Niklaas, Tielrode and Bruges. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 10 cmEstimate: € 45 / 55 -
#51Claude Barral“Rood landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Red landscape". Oil on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118R. De Coster“Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.
"Dancer". Sanguine drawing (43 x 26 cm). "Sitting Men". Four pencil sketches in one frame (12 x 40 cm tot.). “Woman in company”, sepia drawing on paper (64 x 50 cm). All signed.No longer availableOnline onlyDim. 20x50cm57x40cm84x68cmEstimate: € 80 / 120 -
#107“Zuiders dorpszichtje.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Southern village view.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 x b 34,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#71Karel De Swerts“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
Steve Streuvels. Two sanguine drawings. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#143Een tekening van een blik op een stoel gesigneerd Merel ‘86.
A drawing of a view of a chair signed Merel '86.No longer availableOnline onlyDim. h 55 x b 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#78Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
#46Vijf lijsten met diverse afbeeldingen.
#79Karel De Swerts“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
“Guido Gezelle”. A portrait in sanguine chalk. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40
#37“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin, ...". A collage. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Een verweerde spiegel in vergulde kader.
#59A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#66Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
#29“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Reebok” & “Hare”. Two reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#103Jan Van den Berghe“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Forest view.” Oil on board. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 28,5 x b 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#7Jozef Van SnickPeriod: 1860 - 1945“De drinkers”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1886 in de plaat. Vochtvlek onderaan.
#102Een ovalen houten spiegel.
#67Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
#15“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
#72Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Entrance of a village church”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80 / 120