Similar lots by type
-
#649Frans Siaens“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#642“Compositie”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 55 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Robert Frénay“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 160 -
#139Van de RoyeEen reeks van drie marines. Olieverf op paneel.
Suite de trois marines. Huile sur panneau.Dim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#664“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400 / 500 -
#612Van Herck“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Broeder MaxZelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.Dim. 22 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462Paule NolensPeriod: °1924“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le petit déjeuner”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#644Twee stillevens in fauvistische stijl. Olieverf op doek.
Deux natures mortes dans le style fauviste. Huile sur toile.Dim. 79 x 69 & 60 x 69 cmEstimate: € 80 / 100 -
#207“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500 / 800 -
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#29F. Segers“Vagebond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894.
“Vagabond”. Huile sur panneau. Signé et daté 1894.Dim. 17 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#674Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts bovenaan.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé en haut à droite.Dim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694Broeder Max“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50 / 80 -
#594Max SelenPeriod: °1932“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#634“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#669“Vlakkencompositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Composition aux surfaces. Huile sur panneau. Porte une signature.Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 44 x 52 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#188Een mahoniehouten naaidoosje met een speldenkussentje op het mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Boîte à ouvrage en acajou. Couvercle de forme Mansard au coussin aux épingles. XIXe eeuw.Dim. b: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#683Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100 / 150 -
#659Een eikenhouten vitrinekastje in Lodewijk XV-stijl met bovenaan twee beglaasde deuren en onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren. Voluutpoten vooraan. Begin XXste eeuw.
Vitrine en chêne de style Louis XV. Le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines. Pieds avant à volutes. Début du XXe siècle.Dim. H. 185 x 132 cmEstimate: € 50 / 80 -
#416Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.Dim. h: 175 cmEstimate: € 200 / 300 -
#177Een paar vazen van Brussels porselein versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een liefdadigheidsscène in een rechthoekige cartouche op de buik.
Deux vases en porcelaine de Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main et de scènes de bienfaisance dans des cartouches rectangulaires.Dim. h: 55 cmEstimate: € 550 / 650 -
#258BochEen grote vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand vase en pâte tendre polychrome à décor de fleurs art déco. Marque sous la base.Dim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Prosper Bosteels“Landschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 75 cmEstimate: € 380 / 420 -
#456Een klein stoeltje van gesculpteerd hout met sporen van polychromie.
Petite chaise en bois sculpté aux traces de polychromie.Dim. h: 70 cmEstimate: € 25 / 40 -
#13Een eikenhouten bankje. Basis tijdperk Lodewijk XIII met recente restauraties.
Banquette en chêne. Base d’époque Louis XIII, restauration contemporaine.Dim. b: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.Estimate: € 120 / 200 -
#654Een grote koehoorn, gevat in een koperen montuur, gedragen door een dito engeltje en versierd met bloemenmotieven. Begin XXste eeuw.
Grande corne de vache dans sa monture en cuivre, portée par un angelot et décorée de motifs floraux. Début du XXe siècle.Dim. H. 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#132Een hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule en bronze et verre.Dim. h: 100 cmEstimate: € 180 / 220

