#4Een geslepen spiegel in gesculpteerd eikenhouten kader.
#403Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.
#78Steiff, GermanyNegen pluche vissen en zeehonden, waarvan zeven gemerkt Steiff, 2 met knop/label manco.
#138Een zilveren percolator, Art Deco gemerkt A800, Amédée Cateland, Lyon France, met een gewicht van 1080 gram. 4 deukjes.
#237Een zilveren zakhorloge op een geëboniseerd staandertje, ingelegd met parelmoer. Duitse keuren.
#328Twee gemberpotten van meerkleurig Chinees aardewerk.
#380Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 20 / 30