Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
Ernest Midy
Period: 1878 - 1938

“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.

“Fourrager le bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.
Dim. 77 x 55 cm
SKU: 2508150212.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 200 / 300
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Midy

  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #204
    Ernest Midy
    Period: 1878 - 1938

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux fermes”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More