#505Een blauw Chinees handgeknoopt tapijt met decor van vogels in een tak met bloesems.
A blue Chinese hand-knotted carpet with a design of birds on a branch with blossoms.No longer availableDim. 131 x 70 cmEstimate: € 50 / 60 -
#138Louis LeloupPeriod: 1929 - ....Een solifleur vaas in glas, onderaan gemerkt L. Leloup en gedateerd ‘85.
#28Een houten koffertje met sleutel. XIXde eeuw.
#499Daeye“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#85Een grote Delftse vaas met florale motieven, gemerkt onderaan: Koninklijke Goedewaagen.
#180Omega De Ville AutomaticEen 18 kt geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Met inscriptie 25 jaar KBC. In originele doos.
An 18 kt yellow gold men's watch with leather strap. Engraved with "25 years KBC". In original box.No longer availableDim. ruto: 32,70 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#575Handgeknoopte Sarouk Mir loper, Perzisch.
#538Lot van twee handgeknoopte Perzisch tapijtjes.
#14Théo IdserdaVisserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de linker benedenhoek.