“Het Jacht van Koning Leopold II, Belgische stomer op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Th. Verbeeck

"The Yacht of King Leopold II, Belgian steamship at full sea." Oil on canvas. Signed.
Dim. 36 x 44 cm
SKU: 2502250479.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #479
Estimate: € 100 / 120

  • #505

    Een blauw Chinees handgeknoopt tapijt met decor van vogels in een tak met bloesems.

    A blue Chinese hand-knotted carpet with a design of birds on a branch with blossoms.
    Dim. 131 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #138
    Louis Leloup
    Period: 1929 - ....

    Een solifleur vaas in glas, onderaan gemerkt L. Leloup en gedateerd ‘85.

    A single flower vase in glass, marked at the bottom L. Leloup and dated '85.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #28

    Een houten koffertje met sleutel. XIXde eeuw.

    A wooden case with key. 19th century.
    Dim. 16 x 20 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #58

    “De bewening van de gekruisigde Christus”. Bronzen hoogreliëf gemonogrammeerd A.G. en gedateerd 1917.

    "The Lamentation of the Crucified Christ". Bronze high relief monogrammed A.G. and dated 1917.
    Dim. 30 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #499
    Daeye

    “Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Girl portrait". Oil on panel. Signed.
    Dim. 38,5 x 28 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #85

    Een grote Delftse vaas met florale motieven, gemerkt onderaan: Koninklijke Goedewaagen.

    A large Delft vase with floral motifs, marked at the bottom: Royal Goedewaagen.
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #180
    Omega De Ville Automatic

    Een 18 kt geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Met inscriptie 25 jaar KBC. In originele doos.

    An 18 kt yellow gold men's watch with leather strap. Engraved with "25 years KBC". In original box.
    Dim. ruto: 32,70 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #480

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met parel van 11 mm en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. EVVS.

    An 18 kt white gold necklace with pendant featuring an 11 mm pearl and set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.52 ct. EVVS.
    Dim. 5.56 g
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #575

    Handgeknoopte Sarouk Mir loper, Perzisch.

    Hand-knotted Sarouk Mir runner, Persian.
    Dim. 310 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Lot van twee handgeknoopte Perzisch tapijtjes.

    Lot of two hand-knotted Persian rugs.
    Dim. 78/116 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #14
    Théo Idserda

    Visserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de linker benedenhoek.

    Fishing boats in the harbor entrance. Watercolor on paper by Theo Idserda. Signed in the lower left corner.
    Dim. 67/89 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365
    Hager Wiesner

    Een lot van 10 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    Dim. 82 x 55 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00