• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.
Alfons Van Meirvenne
Period: 1932 - ....

"Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated 2000.
Dim. 22 x 19 cm
SKU: 2511250474.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #474
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Van Meirvenne

  • #482
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    Dim. 22 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #484
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Roodborstje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Roodborstje" translates to "Robin", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    “Ijsvogel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.

    "Ijsvogel", a painting, oil on panel, signed and dated '93.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #561

    Een vroeg 20ste eeuwse slijpsteen in roodgeverfd metaal.

    An early 20th century grinding stone in red-painted metal.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #165

    Een banjo en een klarinet.

    A banjo and a clarinet.
    Estimate: € 100 / 120
  • #530

    Een zilveren zakhorloge, Duitse keuren, werkend.

    A silver pocket watch, German hallmarks, in working condition.
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #232
    Jef De Mesmaeker

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #71

    Een vintage tafellamp, Hollywood Regency, vermoedelijk Boulanger.

    A vintage table lamp, Hollywood Regency style, suspected to be Boulanger.
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #304
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, onderaan gemerkt.

    A cut crystal vase, colored green, marked at the bottom.
    Dim. h 20 x Ø 12.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Still life with fruit', oil on panel. From the 19th century, not signed.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #475

    Een handgeknoopte loper met vogels in het decor.

    A hand-knotted runner with birds in the design.
    Dim. 484 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #453

    Een vintage luchter van koper en kristal. Aan de onderste ring is 1 pegel manco en aan de kroon zitten twee elementen los.

    A vintage chandelier of copper and crystal. One pendant missing on the lower ring and two elements detached from the crown.
    Dim. Hoogte 70, Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Een bolvormige art-deco hanglamp van opaline glas.

    A spherical art deco pendant lamp made of opaline glass.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een paar 18 kt witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,42 ct.

    A pair of 18 kt white gold heart-shaped earrings set with a total diamond weight of 0.42 ct.
    Dim. 6,67 gr
    Estimate: € 800 / 900
  • #510

    Een lot diverse Afrikaanse armbanden van hout, bamboe, email e.a.

    A lot of various African bracelets made of wood, bamboo, enamel, etc.
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00