Other lots by Van Meirvenne
#474Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.
#484Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
"Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....“Roodborstje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
"Roodborstje" translates to "Robin", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....“Ijsvogel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
"Ijsvogel", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120
"Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120