#181Landschapje met een dorp aan de oever. Olie op doek, onleesbaar getekend.
#219Kleurrijk abstract kubistisch schilderijtje. Olie op paneel, niet getekend.
Colorful abstract cubist painting. Oil on panel, not signed.No longer availableOnline onlyDim. 27/19 cmEstimate: € 15 / 25 -
#198Period: 1985Zonsondergang aan het water. Zeefdruk in rood en blauw, onleesbaar getekend.
Sunset by the water. Screen print in red and blue, signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. 42/30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#183Waterloop met zwanen. Olieverf op paneel. Niet getekend.
Waterway with swans. Oil on panel. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 59/38 cmEstimate: € 15 / 25 -
#194Impressionistisch stilleven met fruit. Olie op paneel. Niet getekend.
Impressionist still life with fruit. Oil on panel. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#195Kano’s op de rivier. Acryl op doek. Onleesbaar getekend.
"Canoe on the river. Acrylic on canvas. Signed illegibly."No longer availableOnline onlyDim. 34/40 cmEstimate: € 15 / 20 -
#214‘Elzenborn’. Aquarel, gemonogrammeerd WB, ‘72.
#191‘Polderzicht met knotwilgen’. Olie op doek. Getekend rechtsonder.
‘Polder view with pollard willows’. Oil on canvas. Signed lower right.No longer availableOnline onlyDim. 30/40 cmEstimate: € 10 / 20 -
#196‘Bloemenvaas’. Zeer kleurrijk werk. Olie op doek, niet getekend.
'Flower vase'. Very colorful piece. Oil on canvas, not signed.No longer availableOnline onlyDim. 30/24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#184‘Duivels portret’. Acryl op doek, niet getekend.
‘Devil’s portrait’. Acrylic on canvas, not signed.No longer availableOnline onlyDim. 65/54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#221‘Zonder titel’. Kleurrijk abstract werkje, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Colorful abstract piece, acrylic on canvas. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/32 cmEstimate: € 15 / 25 -
#187‘Watermolen’. Art Brut. Olie op doek, getekend.
'Watermill'. Art Brut. Oil on canvas, signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#185Uitbundig vrouwenportret. Gemengde techniek op doek, niet getekend.
#190Portret ten halve lijve. Olieverf op paneel, niet getekend.
Half-length portrait. Oil on panel, not signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#189Lot van 2 portrettekeningen. Getekend Paul Vaza ‘08.
#193Landschap met huizen en bomenrij. Olieverf op paneel, getekend A. V. Osselaer.
Landscape with houses and row of trees. Oil on panel, signed A. V. Osselaer.No longer availableOnline onlyDim. 36.5/47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#192‘Stadzicht’. Kleurenets gedrukt op zijde. Onleesbaar getekend.
‘City view’. Color etching printed on silk. Illegible signature.No longer availableOnline onlyDim. 30/22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#200P. Vincke‘Aalscholver op wacht’. Olieverf op paneel. Getekend; P. Vincke.
'Cormorant on watch'. Oil on panel. Signed; P. Vincke.No longer availableOnline onlyDim. 35/52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#213‘Stilleven met flessen’. Kleurrijk art brut schilderij op paneel. Niet getekend.
'Still life with bottles'. Colorful art brut painting on panel. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 32/45 cmEstimate: € 15 / 25 -
#178Berglandschap met chalet. Olie op doek, in de stijl van Bob Ross. Niet getekend.
Mountain landscape with chalet. Oil on canvas, in the style of Bob Ross. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 42/53 cmEstimate: € 15 / 20
#162Yvan De Vos“Lente”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1999.
"Spring". Lithograph. Signed and dated 1999.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102A. Dudley“De Hoeve, nabij Tongeren”. Kleurtekening. Gesigneerd.
"The Farmhouse, near Tongeren". Color drawing. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#109Eloy“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
#171Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970‘Begijnhof Lier’. Twee olieverfschilderijen op doek, getekend; B. De Pooter.
‘Beguinage Lier’. Two oil paintings on canvas, signed; B. De Pooter.No longer availableOnline onlyDim. 49/37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#51R. Salme“Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.
"Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x b 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140John C. Bakx“Valleizicht met meanderende rivier.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Valley view with meandering river." Oil on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#62Pauline Van Poppel“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd P. Van Poppel en gedateerd 10-3-1906.
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed P. Van Poppel and dated 10-3-1906.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#149Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.
Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom rightNo longer availableOnline onlyDim. 40 x 51 cmEstimate: € 80 / 120