Similar lots by type
-
#39Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12
“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#86O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#36Harry
“Clown en vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-95.
”Clowns et femmes”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 11-95.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139
“Vrouw met oogst”. Een Chinese aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#83George GregoryPeriod: 1849 - 1938
‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#142E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#133
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
”Ballerine”. Aquarelle et encre sur papier. Signature illisible, daté ‘68.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#10Louis Belen
“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Heerwegh
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#29Louis Belen
“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#38Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904
“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#90
“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 17 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#96Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#89Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#51Julius SteinkopfPeriod: 1815 - 1892
“Bananenbloem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleur de banane”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 62 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#125J. Seghers
Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#138
“Jonge vrouwen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Jean Gabriel Domergue’.
“Jeunes femmes”. Aquarelle sur papier. Signée Jean Gabriel Domergue.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#37
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#11Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#131
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#72L. De Coster
“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 54 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 69 cmEstimate: € 50 / 60 -
#130
“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De eerste van Jakob Smits, maar zonder signatuur, de tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableOnline onlyDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003
“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#43Louis Van Engelen
“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableOnline onlyDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180 / 240 -
#102G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Tadeusz Michal SiaraPeriod: °1942
“Bamberka, List 2 Poznania II”. Aquatint. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 2000.
“Banberka, List 2 Poznania II”. Aquatinte. Signée et datée 2000 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52
Een bloemenstilleven op zijde. Kleine scheur en vochtschade. Omstreeks 1900.
Nature morte aux fleurs en soie. Petite fissure et tâches d’humidité. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#101Panhuyzen
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#111J. Van Lerberghe
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#103Edward Van Esbroeck
“Symbolistische voorstelling met drie personages”. Olieverf op doek.
”Représentation symbolique de trois personnages. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 43.00 €Dim. 34 x 44 cmEstimate: € 500 / 600 -
#27
“Wie lacht blijft jong.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Qui rit vit longtemps”. Une eau-forte, numérotée et signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 30 / 50