Similar lots by type
-
#202Van Leemput‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.
'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#205Max Weiler“Binnenhof Hotel”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Binnenhof Hotel". Mixed media. Signed and dated 1997. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#249K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed. -
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#242Ria Picco-Rückert“Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
#224“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#207Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#255Oscar Lippens“Park Otterlo”. Aquarel. Gesigneerd.
"Park Otterlo." Watercolor. Signed. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#240“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper. -
#218Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner. -
#239J. Dortevelle“Zuiders terras”. Aquarel. Gesigneerd.
"Southern terrace." Watercolor. Signed. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.
Other lots in this auction
-
#50Een lot Chinees porselein bestaande uit een Swatow schotel met phoenixen, op de oude manier gefabriceerd, naar de Ming Dynastie met vervaagd decor, een bord met bloemdecor, een kom, een klein schaaltje en een dekselpotje, alsook 2 houten voetjes.
A lot of Chinese porcelain consisting of a Swatow dish with phoenixes, manufactured in the old way, in the style of the Ming Dynasty with faded decoration, a plate with floral design, a bowl, a small dish, and a lidded pot, as well as 2 wooden stands. -
#272Een gietijzeren asbak met de afbeelding van de leeuw van Waterloo.
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo. -
#186Leo Busschaert“Parels langs de Scheldekant”. In f°. Hardcover in vier delen met talrijke illustraties in kleur en zwart-wit. Eigen uitgave, 1978 e.v. Zeer goede staat.
"Pearls along the Scheldt River". In folio. Hardcover in four parts with numerous color and black-and-white illustrations. Private edition, 1978 onwards. Very good condition. -
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds. -
#162Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
An art folder by Paul Smolders. -
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#72junghans electronicEen elektrisch klokje onder stolp, Junghans.
An electric clock under glass dome, Junghans. -
#73Een lot van 4 stuks Aziatische beeldjes, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#232‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.
'Ships on a canal', oil on panel. Signed R. De Vis. Probably 19th century, with damage. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.

