#251Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#66S.A. BoulangerEen vintage staande lamp, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger, met zijn originele kap.
A vintage floor lamp, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger, with its original shade.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 120 / 180 -
#239Wever & Ducré“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium.No longer availableDim. 9 x 72,5 x 72,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#318Een antieke lollepot op plaat met houder.
An antique chamber pot on a stand.No longer availableDim. 17 x 47 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#72Henri Matisse“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134“Christus op de koude steen”. Een schilderij, olieverf op paneel. 17e eeuws.
"Christ on the cold stone." A painting, oil on panel. 17th century.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100.No longer availableDim. 25.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#483Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
A Chinese porcelain vase with a famille noire decoration of characters in an interior. At the bottom, the Kangxi dynasty mark in two concentric circles in underglaze black.No longer availableDim. 49 x Ø 17 cmEstimate: € 200 / 300