#622Steenstra“Een man met een pijp”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"A man with a pipe". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.
#62M. Maggi“Riviera di Povente”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M Maggi.
"Riviera di Povente”, a painting, oil on canvas, signed M Maggi.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#289“Mannelijk naakt met dolk”. Een potloodtekening op papier.
"Male nude with dagger." A pencil drawing on paper.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479Frank Verhé“Nachtelijke ontmoeting”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Nocturnal Encounter". A painting, oil on canvas. Signed and dated '84 at the bottom.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#509Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
A mythical ancestor figure or "hampatong" made of carved wood. Depicts a woman with a protruding tongue breastfeeding a child. Borneo, early 20th century.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#215Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.
"Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 150 / 250