#483Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 3,99 g.
A gold coin. South African Republic, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#228Een paar moderne tafellampen.
#535Een lot van 27 munten uit Duitsland. 5 Mark, Bayern Ludwig II 1874, Otto 1898, Luitpold 1911, Hamburg 1875 & 1903, Lübeck 1904, Preussen Friedrich 1888, Wilhelm II 1903 & 1913, telkens Ag 900/1000 27,77 g. 3 Mark, Bayern Luitpold 1911, Hamburg 1910, Preussen Willhelm II, 1908, 1910 Universität Berlin, 1911 Universität Breslau, 1913 25 Jahre, 1914, telkens Ag 900/1000 16,66 g. 2 Mark, Bayern Ludwig II 1876, Otto 1902, Luitpold 1911, Bremen 1904, Hamburg 1906, Preussen Wilhelm I 1876, Wilhelm II 1(..)
A lot of 27 coins from Germany. 5 Mark, Bavaria Ludwig II 1874, Otto 1898, Luitpold 1911, Hamburg 1875 & 1903, Lübeck 1904, Prussia Friedrich 1888, Wilhelm II 1903 & 1913, each Ag 900/1000 27.77 g. 3 Mark, Bavaria Luitpold 1911, Hamburg 1910, Prussia Wilhelm II 1908, 1910 University Berlin, 1911 University Breslau, 1913 25 Years, 1914, each Ag 900/1000 16.66 g. 2 Mark, Bavaria Ludwig II 1876, Otto 1902, Luitpold 1911, Bremen 1904, Hamburg 1906, Prussia Wilhelm I 1876, Wilhelm II 1903, 1905, 200 (..)No longer availableDim. Ag 487 gEstimate: € 400 / 460 -
#16Een houten kamerstoeltje met originele bekleding in Louis XV stijl, sporen van restauratie.
A wooden armchair with original upholstery in Louis XV style, showing signs of restoration.No longer availableDim. 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Jacques DoréPeriod: 1861-1929“Dame met waaier en hoed.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#266Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Met Armani gestoffeerde bekleding.
A pair of wooden hand-carved armchairs with claw feet and H-shaped braces. Upholstered with Armani fabric.No longer availableDim. 111 x 67 x 74 cmEstimate: € 150 / 250 -
#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
#23Een vintage vaas, jaren 50 van de vorige eeuw, onderaan gemerkt W. Germany en genummerd 598-40.
A vintage vase from the 1950s, marked W. Germany on the bottom and numbered 598-40.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60