#696Een eikenhouten console met acanthusbladeren.
An oak console with acanthus leaves.No longer availableDim. 29,5 x 29 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643Een lot van drie aardewerken kannen, bestaande uit een Brusselse kan met Napoleon, een Hollandse steengoeden kan, en de laatste met abstract decor.
A lot of three earthenware jugs, consisting of a Brussels jug with Napoleon, a Dutch stoneware jug, and the last one with abstract decoration.No longer availableDim. h - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#288een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
#270Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 600 / 700 -
#70Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje.
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#206W. SchilligEen set van 2 moderne zwart lederen sofa’s, Longlife voor W. Schillig.
#485Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1/2 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 3,99 g.
A South African coin. 1/2 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#602Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Staand naakt”, houtskool op board, gemonogrammeerd JH.
"Standing nude", charcoal on board, monogrammed JH.No longer availableDim. 103 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#145Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
A lot of 3 designer pendant lamps with chrome-plated shade and grilles.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 100 / 150