“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Delmotte?

"Farm landscape with stream and small bridge." Oil on canvas. Signed illegibly.
Dim. 59 x 120 cm
SKU: 2210240079.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 120 / 200

  • #341

    Een aardewerken beeld van een herdershond. Gemerkt St. Clement France. 862 1.

    An earthenware statue of a shepherd dog. Marked St. Clement France. 862 1.
    Dim. h 27, L 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #680

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277
    Eichholtz

    Een zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.

    A silver-colored glazed ceramic vase in Chinese style, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    “Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Shepherd at Sunset," a painting, oil on panel, unsigned.
    Dim. 68 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177

    Dim. 24 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #238
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #462
    Vladimir Moszowski
    Period: 1949

    “Tree Gold I”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘97.

    "Tree Gold I". A collage, mixed media on paper. Signed, titled, and dated '97 at the bottom.
    Dim. 87 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #137

    Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.

    A bronze statue of an ostrich ridden by a cherub with a samurai sword and shield in hand.
    Dim. 55 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #117

    Een 18e eeuws Frans vuursteen-reispistool omgebouwd naar percussie. Omstreeks 1770.

    An 18th-century French flintlock travelling pistol converted to percussion. Circa 1770.
    Dim. l 21 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #184
    Frans Siaens
    Period: 1907-1971/73

    "Elegant at the racetrack." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 63 x 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #669

    Een houten commode met 3 laden.

    A wooden chest of drawers with 3 drawers.
    Dim. 90 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #19

    “Heuvelvallei met meer.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Scheur in het doek, midden rechts.

    "Hill valley with lake." Oil on canvas. Illegibly signed. Tear in the canvas, middle right.
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 240

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00