“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Delmotte?

"Farm landscape with stream and small bridge." Oil on canvas. Signed illegibly.
Dim. 59 x 120 cm
SKU: 2210240079.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #79
Estimate: € 120 / 200

  • #218
    Gallé

    Een glaspasta Art-Nouveau bolvormige vaas met klassiek bloemendecor.

    A glass paste Art Nouveau spherical vase with classic floral decoration.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 220 / 360
  • #312

    Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst. Engeland, XIXde eeuw.

    Rectangular mirror with mahogany frame. England, 19th century.
    Dim. 76 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #153

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury". A bronze statue on a marble base, signed at the bottom. Inspired by a work of Jean Bologne. Delicate casting.
    Dim. 57 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #83

    Een gepolychromeerd terracotta beeldje van een moeder en kind, Italiaanse bodemvondst.

    A polychrome terracotta figurine of a mother and child, Italian archaeological find.
    Dim. h 16.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #276

    Een massief eikenhouten commode met 4 laden in Louis Philippe stijl. Ca. 1900.

    A solid oak chest of drawers in the Louis Philippe style with 4 drawers. Circa 1900.
    Dim. 109 x 109 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #371
    F. Sanchez

    Een vintage geglazuurd keramische schaal, gesigneerd F. Sanchez.

    A vintage glazed ceramic bowl, signed F. Sanchez.
    Dim. 5 x 14.5 x 49.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14

    “Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #157

    Een massief zilveren bestek voor 12- personen in 3 koffers, bestaande uit 12 vorken, 12 lepels, 12 messen, 12 grote messen, 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 12 dessertmessen, 12 dessertvorken, 12 kleine lepels, 12 kleine vorken. Gemerkt 800‰.

    A solid silver cutlery set for 12 people in 3 cases, consisting of 12 forks, 12 spoons, 12 knives, 12 large knives, 12 large forks, 12 large spoons, 12 fish forks, 12 fish knives, 12 dessert knives, 12 dessert forks, 12 small spoons, 12 small forks. Marked 800‰.
    Dim. 800‰ & 5125g
    Estimate: € 2500 / 3500
  • #430

    Zilveren herdenkingsmedaille, 900/1000. 1880.

    Silver commemorative medal, 900/1000. 1880.
    Dim. 32,25 g
    Estimate: € 280 / 360
  • #631

    Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.

    A pair of earthenware vases with dripping decoration. Red, with blue on the rim.
    Dim. h 29,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld.

    An African wooden ancestor figure.
    Dim. h 50,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Een vintage koffieservies voor 12 personen met bloemdecor gemerkt ‘Made in Chzecha-Slovakia’

    A vintage coffee service for 12 people with floral decoration marked 'Made in Czechoslovakia'
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00