#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#427Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box inlaid with jade.No longer availableDim. 8 x 17 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#415Een lot van 32 munten uit Zuid-Afrika. Kruger 2,5 Sh. 1897, 2 Sh. 1896 & 1897, 1 Sh. 1897, alle Ag 925/1000, en 4 kleinere waarden. George V, 2,5 Sh. 1923, 1930, 1936, Florin 1923, 2 Sh. 1933, 1 Sh. 1923 (”Zuid”, “1”), 1930 (”Zuid” , “1”), 1936 (”Suid”, Shilling” en 1 kleinere waarden.
A lot of 32 coins from South Africa. Kruger 2.5 Sh. 1897, 2 Sh. 1896 & 1897, 1 Sh. 1897, all Ag 925/1000, and 4 smaller denominations. George V, 2.5 Sh. 1923, 1930, 1936, Florin 1923, 2 Sh. 1933, 1 Sh. 1923 ("Zuid", "1"), 1930 ("Zuid", "1"), 1936 ("Suid", Shilling") and 1 smaller denominations.No longer availableDim. Ag 100 à 120 gEstimate: € 220 / 300 -
#314Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#9A. Frank“Paard en Toren - Tweede Staat.” Ets & Aquatint op papier. Genummerd 4/4. Gesigneerd buiten de plaat.
"Horse and Tower - Second State." Etching & Aquatint on paper. Numbered 4/4. Signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#664Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
#673Een lot van 2 Afrikaans uit ebbenhout gesculpteerde beeldjes, waarvan 1 speertje manco. En bijgevoegd 1 buste.
A lot of 2 African carved ebony figurines, one missing a spear. Also included is 1 bust.No longer availableDim. 50 & 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
A vintage crystal posy holder. Marked in the holder;No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80