#218GalléEen glaspasta Art-Nouveau bolvormige vaas met klassiek bloemendecor.
A glass paste Art Nouveau spherical vase with classic floral decoration.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 220 / 360 -
#153“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#83Een gepolychromeerd terracotta beeldje van een moeder en kind, Italiaanse bodemvondst.
A polychrome terracotta figurine of a mother and child, Italian archaeological find.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#14“Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 50 / 100 -
#430Zilveren herdenkingsmedaille, 900/1000. 1880.
Silver commemorative medal, 900/1000. 1880.No longer availableDim. 32,25 gEstimate: € 280 / 360 -
#631Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.
#591Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
An African wooden ancestor figure.No longer availableDim. h 50,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Een vintage koffieservies voor 12 personen met bloemdecor gemerkt ‘Made in Chzecha-Slovakia’
A vintage coffee service for 12 people with floral decoration marked 'Made in Czechoslovakia'No longer availableEstimate: € 50 / 80