#551
Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#163Charles & Ray Eames Vitra
“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#142Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
#346
#47Crosa
Een kunstbronzen tafellamp in de vorm van een jonge knaap met vuurtoorts in melkglas. Onderaan gemerkt “Crosa 2002”.
#71Val Saint Lambert
Een kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
#490
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria 1 Pound 1882, Au 916,7/1000 7,99 g.
#449Paul DaxheletPeriod: 1905-1993
#419Walter Swennen
“Zt1” Seriegrafie. Genummerd H19/150. Buiten de plaat gesigneerd.
#608Dusart, Bruxelles
Een zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#297Val Saint LambertPeriod: 1935
#203
"Mercury." A bronze statue on a red marble pedestal with a bronze frieze. After a work by Jean Bologne. Fine casting.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 400 / 500