Other lots in this auction
-
#137A. Dockx“Winters zicht met personages op het ijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#58MizharOp zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#55“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 50 -
#42“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Zeven Franstalige strips van Asterix:- Le Papyrus de César- Asterix et la Transitalique- La fille de Vercingétorix- Asterix chez les Pictes- Le ciel lui tombe sur la tête- Le fils d’Asterix- Asterix chez Rahazade
No longer availableOnline only -
#164Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#85A.D.M.“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#150Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen, schalen, enz. We voegen er een Engels zilveren fotokadertje (beschadigd) aan toe.
No longer availableOnline only -
#5“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1978“Lachende kinderen”. Litho. Gesigneerd en genummerd binnen de plaat 22/350.
“Enfants riant”. Lithographie. Signée et numérotée dans la planche 22/350.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Een reproductie van een kaart van het Graafschap Vlaanderen uit de XVIe eeuw en een tweede van een kaart met betrekking tot alle Europese havens uit de XVIIIe eeuw.
Reproduction d’une carte du Comté de Flandre du XVIe siècle et une deuxième carte concernant les ports européens du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 48 & 40 x 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Een lot van achttien Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog en andere historische veldslagen.
No longer availableOnline only

