Other lots by Lambert
#36
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#39
#190
“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
#132Dirk Bols
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#12
“Lucas 14:33”. Een reproductie.
#92
“Mediteraan straatje.” Olieverf op doek.
"Rue méditerranéenne." Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 35 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#160Pierre Dyckmans
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27x22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#181John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#19A. Lepere
#108
"Deux paysages". Aquarelle sur papier. L'un (20 x 27 cm) signée SV André, l'autre (27 x 40 cm) signée D. Toussaint et datée 1944.No longer availableOnline onlyDim. 27x20cm30x40cmEstimate: € 80 / 100 -
#143Jan Van RijswijkPeriod: 1892 - 1953
“Molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. 40 x 32 cmEstimate: € 70 / 120 -
#130
Indisch naaldwerk in relief op doek met decor van olifanten.
Couture indienne en relief sur toile avec éléphants.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 74 x 102 cmEstimate: € 60 / 100