#24
Un lot de poterie, composé d'une cruche de poterie Gouda (petit éclat au bord), d'un vase en grès de Guérin et d'un carreau de faïence.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#223
#73
Een lot van vijf verschillende locomotieven op schaal HO, waarbij vier gemerkt van Kleinbahne en één van Roco. (Niet getest).
#195
Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
#249R. Montgomery
“Une chaloupe et un petit pont sur la rivière”. Fusain rehaussé. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#119
“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#217
Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
#201
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#134
Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
#90José Olmos
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#59
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 40/60