#422Jan CockxPeriod: 1891-1976‘Scheldezicht in herfsttonen’, olieverf op doek. Getekend.
#401Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927Een buste van een jongedame, marmer en verguld brons, gesigneerd G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.
A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.No longer availableDim. 190 g L: 21 cm armbandEstimate: € 150 / 200 -
#327Een blauw glazen pistool, Murano, Italy.
#503Een wereldbol/bar. Hout en kunststof.
#6Een kersenkleurig bureau met neerklapbare zijden in Engelse stijl.
#302Een kleine ovale butlerspiegel.
#576Een vroeg 20ste eeuwse fauteuil met chesterfield zitting. Regency-stijl.
An early 20th-century armchair with Chesterfield seat.+++²No longer availableDim. H: 78 cmEstimate: € 60 / 80