Similar lots by type
-
#679Hulstaert
“Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#484
“Haven Le Lavandou”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan gedateerd 1978.
“Port Le Lavandou”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 1978 au verso.No longer availableDim. 30 x 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#549
“Dorpszicht”; “Vijver” & “Rand van een meer”. Drie aquarellen. Resp. Gesigneerd ‘Van Vliet’; ‘Boudry’ & ‘Bosteels’.
“Vue de village”, “Etang” et “Bord de lac”. Trois aquarelles. Respectivement signées Van Vliet, Boudry et Bosteels.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#512Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Jongensportret”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Portrait de garçon”. Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#152Pilat
“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#142
Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.
Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 220 / 260 -
#494Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#232Gustave Carlier
“Beekje met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bétail près d’un ruisseau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#492Jef Vaes
“Survey of the landscape”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Survey of the landscape”. Fusain sur papier. Signée et daté 1963.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#559Felix Eyskens
“Verlaten Christusbeeld”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Verlaten Christusbeeld”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 72 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 25 / 50 -
#539Clara Wulfaert
“Het gevonden nestje”. Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#159
“Steegje”. Olieverf op papier, maar later op doek aangebracht. Restauraties. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ruelle”. Huile sur papier, collé sur toile. Vers 1900. Restaurations.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#464
“Landschap”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#692H. Schroeder
“Pierrots”. Een aquarel en een een sanguinetekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Pierrots”. Une aquarelle et une sanguine sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 21 x 13,5 & 18 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Marcel Vergucht
“Winters hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 30 / 60 -
#532
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 68 cmEstimate: € 20 / 30 -
#459De Backer
“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#662
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#397
Een zeer uitgebreid lot bestaande uit zeepdoosjes en boterpotjes in diverse uitvoeringen. Enkele deksels manco.
Très grand lot de boîtes à savon et de beurriers en faïence. Quelques couvercles manquant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#169J. Demey
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381
Een lot van zeven verschillende kristallen karaffen. We voegen er twee longdrinkglazen van De Coene aan toe.
Lot de sept carafes diverses en cristal taillé. Nous ajoutons deux verres de long drink à la marque de De Coene.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#422Roger Hebbelinck
“Meisje met sombrero”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 277/350.
“Petite fille au sombrero”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 277/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#385Cartier
Een verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
Garniture de toilette et de manucure en métal doré pour hommes. Dans son étui et sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#216
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.
Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300 / 500 -
#227
Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.
Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#175
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met half edelsteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. Bruto: 7,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#670
Een driedelig klokstel van meerkleurig aardewerk en geel koper. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence polychrome et cuivre jaune. Comprenant une pendule et deux candélabres. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#95
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 250 / 350 -
#384R. Bekaert
“Zeezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 60 cmEstimate: € 50 / 100 -
#198
Een lot brons, bestaande uit een grote en een kleine vijzel, een kan en een wijwatervat.
Lot de bronzes comprenant un grand et un petit mortier, une cruche et un bénitier.No longer availableEstimate: € 120 / 140