Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder kader, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.
Felix Eyskens
Period: 1882 - 1986

“Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

"Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
Dim. 90 x 100 cm
SKU: 2608250224.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Maanlicht boven het ven’, olieverf op doek. Getekend C. V. Reken.

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    No longer available
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    ‘Soldiers near the stars’ & ‘Swans are souls of poets’. Een lot van twee schilderijen, olieverf op doek. Getekend; Anne Dias. Met certificaat.

    'Soldiers near the stars' & 'Swans are souls of poets'. A lot of two paintings, oil on canvas. Signed; Anne Dias. With certificate.
    No longer available
    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #166

    ‘Schapen op stal’, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Auguste Coomans. Niet getekend.

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    No longer available
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #186

    ‘Monnik met atlas’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    No longer available
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    ‘Herfstlandschap met huizen’, een naief schilderij op zijde. Getekend Emmanuelle.

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    No longer available
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    ‘Zicht op de Brugse reien’, olieverf op doek. Getekend G. Haustrate.

    "Connochaetes gnou", a taxidermy head of a black wildebeest, also known as the white-tailed gnu.
    No longer available
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Zeilschip in de mist’, olieverf op paneel. Getekend Edg. Farsyn.

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    No longer available
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    No longer available
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #427

    Een lot van 11 grotere stukken koraal. Omvat verschillende soorten.

    A lot of 11 larger pieces of coral. Includes various types.
    No longer available
    Dim. 10 tot 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #366

    Een bruinlederen vlinderstoel op metalen buisframe. In vintage stijl.

    A brown leather butterfly chair on metal tube frame. In vintage style.
    No longer available
    Dim. H 88, B 66, D 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #476

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    No longer available
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #97

    Een 17e eeuws boek: Rechten ende costvmen van Antwerpen, ghedruckt tot Ceulen in’t jaer Christi, 1660.

    A 17th-century book: "Rights and customs of Antwerp," printed in Cologne in the year of Christ 1660.
    No longer available
    Dim. 4 x 20.5 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #108

    Een harnas op kinderformaat, met schild en hellebaard. Het harnas is louter decoratief en kan niet worden gedragen.

    A miniature suit of armor, with shield and halberd. The armor is purely decorative and cannot be worn.
    No longer available
    Dim. Hoogte 130 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #232
    Ajeko

    Een lot van 18 vintage glazen kerstballen, gefabriceerd door Ajeko in Hemiksem (1947-1952). Toegevoegd (niet Ajeko) 4 vogeltjes en 2 paddestoelen op knijper.

    A lot of 18 vintage glass Christmas baubles, manufactured by Ajeko in Hemiksem (1947-1952). Includes (non-Ajeko) 4 birds and 2 mushrooms on clips.
    No longer available
    Dim. Ø 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96
    Aldo Tura
    Period: 1909 - 1963

    Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.

    A midcentury-modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goatskin and gilded metal.
    No longer available
    Dim. 75 x 84 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #479
    Herman Brood

    ‘Jumbo’, zeefdruk op papier. Getekend; Brood. Nr 40 uit een oplage van 150. Met certificaat.

    'Jumbo', silkscreen on paper. Signed; Brood. Number 40 out of an edition of 150. With certificate.
    No longer available
    Dim. 60/60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #73

    Drie stuks brons, een plaquette met een kinderhoofdje, een plaquette met een erotische scène en een Minervahoofdje.

    Three pieces in bronze, a plaque with a child's head, a plaque with an erotic scene, and a Minerva head.
    No longer available
    Dim. 22 cm cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    ‘Bacchante’, een bruin gepatineerde bronzen buste van de Griekse god van de wijn(bouw) en fruitteelt, zoon van Zeus en Semele. Getekend; Jef Lambeaux.

    'Bacchante', a brown patinated bronze bust of the Greek god of wine and fruit cultivation, son of Zeus and Semele. Signed: Jef Lambeaux.
    No longer available
    Dim. H 51, B 39, D 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More