“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Henri Joseph Pauwels
Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

“Vue de ferme en automne”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 62 x 101 cm
SKU: 0803160259.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #259
Estimate: € 180 / 200

Other lots by Pauwels

  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Drève”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #54
    Henri Joseph Pauwels

    “Hoevezicht in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme en été”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 63 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #262
    Henri Joseph Pauwels

    “Nature morte aux pommes et aux roses”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 67 x 78 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #189
    Henri Joseph Pauwels

    “Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 62 x 101 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #159
    Henri Joseph Pauwels

    “Zicht op Lebbeke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de Lebbeke”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 70 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #102
    Henri Joseph Pauwels

    “Marktscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marché aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240

  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #369
    Henri Joseph Pauwels

    Dim. 63 x 103 cm
    Estimate: € 180 / 220

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00