Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
Henri Jozef Pauwels

“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
Online only
Dim. 59 x 79 cm
SKU: 0104190250.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #250
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Pauwels

  • #248
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #138

    Drie oude tennisrackets. Slijtage.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #237

    Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...

    Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #153
    Pablo

    “Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Clown”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87

    Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #197

    Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.

    Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #192

    Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.

    Cinq cadres dont une épreuve d’artiste par Julien Severin.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #243
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #56

    Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #65

    Een klein houten ezeltje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #63
    Val St. Lambert

    Een reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More