Henri Jozef Pauwels

”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
Online only
Dim. 59 x 79 cm
SKU: 0104190250.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #250
Estimate: € 60 / 100

Other lots by Pauwels

  • #248
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 75 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120

  • #81

    Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.

    Online only
    Dim. 99 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #220

    Lot grafiek: - “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström. - Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd. - Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.

    Lot d’estampes - “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström. - Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche. - Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 10 / 12
  • #157
    Leopold Van Esbroeck

    “Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.

    “Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.
    Online only
    Dim. 29 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #55

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #152
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
    Online only
    Dim. 32 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #88

    Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.

    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #260

    “Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.

    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 6 / 12
  • #127

    Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #281

    Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #193
    Frans Joaquin

    “Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00