Other lots by Pauwels
Other lots in this auction
-
#275Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#124Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#45le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#176R. Brogniet“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 80 -
#77Een vaasje en een theepotje van koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#151W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Negen boeken uit de reeks “Europa vandaag”: België, Nederland, Luxemburg, Duitsland, Italië, Portugal, Ierland, Roemenië, Scandinavië. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 55 -
#236Lot boeken over het leven van John F. Kennedy als president. Verschillende portretten in Hardcover. We voegen een cassette met “the wit of Kennedy” toe.
Lot de livres sur lavie de John F. Kennedy dans son rôle de président. Divers portraits en hardcover. Nous ajoutons une cassette “the wit of Kennedy”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#173Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#86GloriaEen polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#115“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#297“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 50

