Other lots by Pauwels
Other lots in this auction
-
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#190“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#24Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Julien Severin“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#117Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#32Boch La LouvièreAardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.
Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.No longer availableOnline onlyDim. H.17,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#113HohnerEen ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#163Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.
Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 & 11 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#160Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#216“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 39 cmEstimate: € 300 / 340

