#183
Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 36 cm -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 60 x 85 cmEstimate: € 20 / 40 -
#59Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1978
“Enfants riant”. Lithographie. Signée et numérotée dans la planche 22/350.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#123
Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 70 cm -
#40G. Wagener
#175
Een lot Franstalige boeken met betrekking tot wapens.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#10
#47Van Gils
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100