Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Henri Joseph Pauwels
Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 75 x 80 cm
SKU: 0104190248.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #248
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Pauwels

  • #250
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100

Similar lots by type

  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #199
    Lei Tomsin

    “Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #298
    L. Baguet

    “Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #302

    “Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #305

    “Zeilboten op ruwe zee”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #279
    Mamree

    “Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #255
    I. Renier

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #254
    Henri De Grève

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #242
    A. Van den Dries

    “Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #306

    “De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #185
    H. Alti

    “Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.

    “Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’

    No longer available
    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #297

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #184
    J. Dardenne

    “Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #243
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326
    Paul Delaroche
    Period: 1797-1856

    “De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    ”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 101 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #213
    J. Peeters

    “Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.

    “Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #304

    “Herderin met schapen bij een molen”. Olieverf op paneel. Slechte staat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308

    “Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #44

    Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 55 - 180 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Marcel Stobbaerts
    Period: 1899-1979

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    Een lot van vier klokjes.

    Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #164

    Een lot prenten en gravures: - “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden. - “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt. - Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum. - Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.

    Lot d’estampes et de gravures: - “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden. - “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt. - Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche. - Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée. - Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 70 / 120
  • #146

    Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #82

    Een messingen melkkan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #294

    Een lot glazen vingerkommetjes, waarbij zes kleurloze, twee roze en vier groene.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #73

    Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met blauw-witte bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #322
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #38

    Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #79

    Een barometer.

    No longer available
    Online only
    Dim. ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #267

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More