#63F. Dartet
"Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32 cm x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#51
"La danse de la vie". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'JSDL'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 58 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#91Paul Rebeyrolle
“Le loup”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Le loup. Une lithographie. Planche signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 58x70cmEstimate: € 50/80 -
#117
“L’influence des juristes a la commission administrative”. Een gehandtekende spotprent. Gedateerd 1999.
« L'influence des juristes à la commission administrative ». Un dessin animé dessiné à la main. Daté de 1999.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 41 x 28 cmEstimate: € 30/40 -
#89Marcel Ruyssinck
“Vrouw bij het raam”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
"Femme à la fenêtre". Huile sur toile. Ne pas signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#135
“Winters dorpstafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Scène de village d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#111
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#123Jehanne Dinjeart
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#37
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#86
“Oude man”. Een antiek Chinees handwerkje van zijde en papier.
#55Berger
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 77 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#60Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Portaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portail". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 34 x 30 cmEstimate: € 60/100