Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
René Engelen

“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

“Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 64.
Dim. 50 x 60 cm
SKU: 0803160072.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #72
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #789
    J. Deman

    “Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #799
    Isidore Warnie

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #794
    Jos Stockbroeckx

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #126
    Gustave Helinck
    Period: 1884-1954

    “Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #365
    Rob. Lombaerts

    “Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.

    “Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 68 x 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #704
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #630

    “Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.

    “L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 73 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #779

    “Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.

    “A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 110
  • #759
    Ch. Vermaillen (?)

    “Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #709

    “Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.

    “Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #732
    G. Wagener

    “Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #819
    Gaby Landuyt
    Period: °1928

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Adrien-Joseph Heymans
    Period: 1839-1921

    “Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229
    An Van Lierde

    “Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #769
    Theo De Cooremeter

    “Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #432

    “Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.

    “Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.
    No longer available
    Dim. 25 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #602
    Utagawa “Toyokuni” Kunisada
    Period: 1786-1865

    Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.

    Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.
    No longer available
    Dim. 3 x 34 x 24,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #705
    Micheline Dumont

    “Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #202
    Ferdinand Deprins
    Period: 1859-1908

    “Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La bergère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #762
    Alfred T. Bastien
    Period: 1873 - 1955

    “De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    “Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #719
    G. Wagener

    “Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #269
    Hans Kitslaar

    “Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #802
    Frans Bossaerts
    Period: 1879-1960

    “Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    “Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #764
    L. Van Vosselen

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #480
    Christian Dior

    Een eau de toilette voor mannen van 200 ml in een luxe fles en verpakking.

    Eau de toilette pour homme. 200 ml. Bouteille et emballage de luxe .
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #845

    Een ronde tafel op centrale poot met imitatie schildpadfineer. Fineer van het tafelblad helemaal gelost en te restaureren.

    Table ronde sur pied central en placage imitant l’écaille. Tablette à restaurer.
    No longer available
    Dim. Ø: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #663
    Chelsea

    Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.

    Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.
    No longer available
    Dim. 10,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #52
    F. Verpoorten

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #318

    Een lot zilver bestek, bestaande uit een tweedelig en een driedelig serveerbestek, een set van zeven dessertmesjes en -vorkjes, twee botermesjes en een cocktailvorkje.

    Lot de couverts en argent comprenant un couvert de service deux pièces et un trois pièces. Une suite de sept couteaux et fourchettes de dessert, deux couteaux à beurre et une fourchette à cocktail.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #99

    “De visser”. Aquarel op papier.

    “Le pêcheur”. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 23 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #9

    Een lot van vier missalen: - “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Met ivoren omslag. - “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961. - “Parroisien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Met bakelieten omslag en in origineel etui. Omstreeks 1900. - “Parroisien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Omslag bekleed schildpad en versierd met een koperen reliëf van de H. Theresia.

    Lot de quatre missels: - “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Couverture en ivoire. - “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961. - “Paroissien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Couverture en bakelite et tui d’origine. Vers 1900. - “Paroissien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Couverture écail et décor en cuivre repoussé représentant Ste-Thérèse.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #451
    Swarovski

    Een gnoe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Gnou en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #373

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groepje naar Lladro, een bloemenstukje, een dienblaadje, een bordje, een vaasje in kobaltblauw en een Delfts dekselvaasje.

    Lot de porcelaines polychromes comprenant un groupe d’après Lladro, un bouquet de fleurs, un plateau, une assiette, un vase en bleu cobalt et une petite potiche de Delft.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #734
    Takehiko

    Een zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.

    Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct, bracelet en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 34,69 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #679

    “Man met waaier”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.

    “Homme à l’éventail”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More