Similar lots by type
-
#73Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#136P. Dassy
“Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cm -
#139Van Lembeeck (?)
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cm -
#96M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#48F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#85A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#74L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#57Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#68W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#137A. Dockx
“Winters zicht met personages op het ijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#84
“Rivierlandschap met kerktoren”. Olieverf op doek. Oorspronkelijk als schilderij met een klokje. Gerestaureerd en herdoekt. XIXe eeuw.
”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#109Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 67 x 47 cm -
#70L. Baguet
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#66N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#76
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#55
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/50 -
#53L. Baguet
“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40 -
#67Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 45 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#78
Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)Estimate: € 30/50 -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 x 29 cm -
#138
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.
No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cm -
#83Claire Roucloux
“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#95Fiolinesi
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#19Remi Van SluijsPeriod: 1907-1993
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 39 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#126Petrus Regout, Maastricht
Een dekselvaas van blauw en wit aardewerk in Delftse stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 39 cm -
#34Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#52Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#177
Een gevarieerd lot Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 € -
#120
Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm -
#17Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#18Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#178
Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70.Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#30Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#63Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Een kleurenlitho naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 182/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#25Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Beschadiging.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100/160