Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hofbräuhaus”. Een miniatuurdisplay van meerkleurig kunststof. We voegen er een jongetje met een bierkroes en een krakeling van meerkleurig porselein aan toe. Beide gemerkt.
Goebel - M.I. Hümmel

“Hofbräuhaus”. Een miniatuurdisplay van meerkleurig kunststof. We voegen er een jongetje met een bierkroes en een krakeling van meerkleurig porselein aan toe. Beide gemerkt.

“Hofbräuhaus”. Display miniature en plastique polychrome. Nous ajoutons un petit garçon à la chope de bière et un bretzel en porcelaine polychrome. Avec marques.
SKU: 0803160723.
Categories: Kunststof, Porselein.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #723
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel - M.I. Hümmel

  • #738
    Goebel - M.I. Hümmel

    “Herderinnetje met lammetje” & “Assepoester”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    “Bergère avec agneau” et “Cendrillon”. Deux statuettes en biscuit polychrome. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #733
    Goebel - M.I. Hümmel

    Een jongetje met een spade, een meisje met bloemen, een meisje met een zonnebloem en een lezend studentje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Petit garçon à la pelle, petite fille aux fleurs, fille au tournesol et écolier lisant en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #703
    Goebel - M.I. Hümmel

    Een bruidspaar, een bordje met een decor van een herdertje en een herdenkingsplaquette ter gelegenheid van het nieuwe millennium. Allen gemerkt.

    Un couple de jeunes mariés, une plaquette représentant un berger et une plaquette de commémoration à l’occasion du nouveau millénaire. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Similar lots by type

  • #70

    Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.

    Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #622

    Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.

    Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #115

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.

    Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.
    No longer available
    Dim. 14,13 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #416
    Meissen

    Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.

    Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #791

    Een porseleinen servies , versierd met een sober meerkleurig bloemendecor en gouden biezen. Bestaande uit een terrine, een groenteschaal, twee lage en één hoge coupe, twee sauskommen, vijf ovale en één ronde presenteerschaal, zesendertig platte borden, twaalf diepe borden en tien dessertborden.

    Service en porcelaine décoré sobrement de fleurs et de bordures dorées. Comprenant une terrine, un légumier, deux coupes basses et une coupe haute, deux saucières, cinq présentoirs ovales et un rond, trente-six assiettes plates, douze creuses et dix à dessert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.
    No longer available
    Dim. 21,70 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #56

    Een tête-à-tête van wit en verguld porselein, versierd met de keizerlijke adelaar en kevers. Theepot, suikerpot (dekselknop hersteld), melkpot, twee kopjes en schoteltjes en het dienblad. Onderaan gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres.

    Tête-à-tête en porcelaine bleue et dorée décoré d’aigles impériaux et d’insectes. Théière, sucrier (fretel recollé), pot à lait, deux tasses et soucoupes et présentoir. Marque sous la base: Manufacture Impériale de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de poche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto : 25,67 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.

    Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.
    No longer available
    Dim. 10,42 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #130
    D.R.G.M.

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.
    No longer available
    Dim. bruto: 24,34 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.

    Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #315

    Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).

    Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #793

    Twee gedeeltelijke serviezen van meerkleurig porselein waarvan één Chinees en één met Chinese inspiraties en gemerkt Limoges.

    Deux parties de services en porcelaine polychrome dont un chinois et un d’inspiration chinois avec une marque de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Quatre montres diverses en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #125

    Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.

    Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 17,95 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #798

    Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.

    Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.

    Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.
    No longer available
    Dim. 19,70 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #402

    Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.

    Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #426

    Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.

    Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een visservies van crèmekleurig Duits porselein met diverse afbeeldingen van veelkleurige vissen. Op de vleugel een schubbenmotief in reliëf. Twaalf borden, een langwerpige schotel, een terrine en een sauskom. Onderaan gemerkt Thomas en R. Marktredwitz 1953-1960.

    Service à poisson en porcelaine allemande décorée de différents poissons sur fond crème. Aile à motif aux écailles en relief. Douze assiettes, un plat oblong, une terrine et une saucière. Marque sous les bases: Thomas et R. Marktredwitz. 1953-1960.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #787

    Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.

    Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #5

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #10

    Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.

    Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 225 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden trouwring.

    Alliance en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,20 g
    Estimate: € 80 / 130

Other lots in this auction

  • #127

    Een paar siervazen in barokke stijl met een handgeschilderd bloemendecor in twee cartouches op oranje fond en versierd met ramskoppen. Eén deksel beschadigd.

    Paire de vases couverts de style baroque à décor de fleurs peintes à la main dans deux cartouches sur pond orange. Anses en forme de têtes de bélier. Un couvercle réparé.
    No longer available
    Dim. H 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #708
    Friedel, Germany

    Een schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt.

    Deux écoliers et deux jeunes musiciens en porcelaine polychrome dans le goût de Hummel. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #7

    Een lot diverse apothekerspotten van glas en aardewerk. We voegen er een aardewerken kruikje en een bronzen trofeetje aan toe.

    Lot de pots de pharmacie en verre et en faïence. Nous ajoutons une petite cruche en faïence et un trophée en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #517
    DeAgostini

    “Harry Potter Chess game”. Complete spelset met alle toebehoren.

    “Harry Potter Chess Game”. Jeu d’échecs complet référant aux personnages de la série de films populaire.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #36

    Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.

    Lot varié de porcelaines et de faïences.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #262
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Stilleven met appels en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes et aux roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 67 x 78 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #3

    Een houten coiffeurskoffertje, er worden twee lederen armbanden en een set glazen messenleggers aan toegevoegd.

    Petit coffret de coiffeur en bois, deux bracelets en cuir et une suite de porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15
  • #803

    Chinese dekselvaas met decor van een vogel. Begin XXste eeuw.

    Potiche en porcelaine de Chine à décor d’un oiseau. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #528

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een fabelvoorstelling. Gemerkt onderaan.

    Netsuké en ivoire sculpté représentant un fable. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #587
    Boch Grès Keramis

    Een vaasje van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Gemerkt en genummerd. Model 897, decor D1313.

    Petit vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Marque et numéros Modèle 897, décor D1313 sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #502
    Manuel Trinidad

    “Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.

    “La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #772
    Vlaamse School

    “Maskers”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.

    “Masques”. Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 50 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More