Other lots by Glashütte Limburg
Similar lots by type
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
-
#276Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
-
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
-
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
-
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
-
#116Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
-
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
-
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
-
#45
Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
-
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#75
Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
-
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#65
Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
Other lots in this auction
-
#219Leopold MullerPeriod: 1879-1961
“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
"Natural landscapes". A lot of 4 oil paintings, 2 on canvas and 2 on panel. 2 signed at the bottom and 2 attributed to Leopold Muller. -
#73
“Tintin”, “Super Kuifje” & “Kuifje”. Een lot van 56 vintage magazines, 9 “Kuifje Special” strips met diverse titels en bijgevoegd 2 Kuifje magazines.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#77
Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
-
#313Delfts blauw
Een achthoekige bolle dekselvaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt AK.
-
#398
Een tafellamp in Tiffany-stijl met glas in lood kap.
-
#118
Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
-
#124Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Nachtelijk winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
-
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999
“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
-
#3
Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures. -
#20
Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.
-
#677
Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
-
#487
Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.