Other lots in this auction
-
#250
Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 40/50 -
#183
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#208
Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50/70 -
#137Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45/55 -
#61
Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/20 -
#230
Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
A wooden gatelegg table, late 1800s. With turned legs and two folding sides. Leaf must be reattached.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 72 x 160 cmEstimate: € 100/120 -
#113Piko
Een treinsetje met stoomlocomotief, rails en transformator. Bijgevoegd Jouef for playcraft wagon.
A train set with steam locomotive, rails and transformer. Attached Jouef for playcraft wagon.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#162
Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 22cmEstimate: € 25/75 -
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25/35 -
#47
lot van 26-tal vermoedelijk bodemvonsten, diverse aardewerken potjes, olielampje, kraaltjes, fossiel,...
lot of 26 presumably archaeological finds, various earthenware pots, oil lamp, beads, fossil,...No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Estimate: € 60/80