Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.

Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.

Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2311210508.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #639

    “Confidences sur la cinquième épouse”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘Vigneron’.

    “Confidences sur la cinquième épouse”. Technique mixte sur papier. Signé 'Vigneron'.
    No longer available
    Dim. 21 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #308

    “La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.

    La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #306

    Een boekentafeltje met opengewerkte paneeltjes en gedraaide dwarspaaltjes. Met lade en op wieltjes.

    Une table à livres avec panneaux ajourés et montants croisés torsadés. Avec tiroir et sur roulettes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #621

    Een lot van drie merkwaardige Oosterse fantasiezwaarden.

    Un lot de trois curieuses épées de fantaisie orientales.
    No longer available
    Dim. l: 87 - 102 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #684
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.

    Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #103

    Een gebeeldhouwd houten beeld van een man met snor. Mogelijk VIIe eeuws.

    Une statue en bois sculpté d'un homme avec une moustache. Peut-être 7ème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm (m.s.)
    Estimate: € 200 / 300
  • #247

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697

    Een paar biscuit beeldjes als bloemenvaasjes met een jongen en meisje. Gemerkt.

    Une paire de figurines en biscuit comme vases à fleurs avec un garçon et une fille. Marqué.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #664

    Een lot van drie antieke merklappen, waarbij één gedateerd 1756.

    Un lot de trois échantillonneurs antiques dont un daté de 1756.
    No longer available
    Dim. 52 x 56; 44 x 29 & 44 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #127

    “Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).

    Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #118

    “Jonge vrouw met windhonden”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van zamak en marmer. Kleine beschadiging achteraan in de nek.

    Jeune femme aux lévriers. Un groupe Art Déco en zamak sur un socle en zamac et marbre. Petits dommages à la nuque.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632

    “Twee figuren”. Een gewassen pentekening op papier. Draagt handtekening.

    Deux figures. Un dessin en lavis sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More