Other lots in this auction
-
#187
Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.
Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#169C. L. Gavre
“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur planche de peintre. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200/220 -
#171
“Napolitaanse vissersjongen, spelend met een schildpad”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van François Rude.
Garçon pêcheur napolitain jouant avec une tortue . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de François Rude.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#491
Een bronzen paardje naar voorbeeld uit de T’angperiode.
Un cheval de bronze d'après un exemple de la période T'ang.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#195
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en een centrale parel. (er ontbreken twee kleine steentjes).
Une broche en or jaune 18 carats sertie de diamants sertis sur argent d'un poids combiné de + - 2,50 ct. Et une perle centrale. (Il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 800/1000 -
#479Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880
“Jonge vrouw met biwa en plectrum in een boot”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. 1856. Uitgeversstempel van Heikichi.
Jeune femme avec biwa et médiator dans un bateau . Une gravure sur bois japonaise. Signé. 1856. Cachet de l'éditeur de Heikichi.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#119
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 310 x 213 cmEstimate: € 120/200 -
#59Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983
“Tijl en Nele”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd.
Tijl and Nele . Un vitrail dans une boîte à lumière. Signé.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#269
“Putti met bok”. Een groep van wit terracotta naar een werk van Pietro Balestra. Gaaf.
Putti avec bouc . Un groupe de terre cuite blanche d'après une œuvre de Pietro Balestra. Intacte.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#105
Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,59 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 800/900 -
#232
Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een vlinder.
Un vitrail représentant un papillon.No longer availableDim. 58 x 63 cmEstimate: € 40/60