#321Een klein sang de boeuf inktpotje. Gemerkt onderaan.
#108Art nouveau tafellamp met voet en kraag in zamak. Albasten zuil.
#197Koffiepot van gespikkeld Vlaams aardewerk.
#522Een oude Japanse meerkleurige houtsnede.
#439“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#129Alessandro Grevenbroeck“Schepen in een Italiaanse haven”. Olieverf op doek. Nederlands-Italiaanse School omstreeks 1720. Gesigneerd op een baal linksonder. Herkomst Axel Vervoort, Vlaeykensgang 1976. Herdoekt.
"Ships in an Italian harbor". Oil on canvas. Dutch-Italian School circa 1720. Signed on a bale lower left. Provenance Axel Vervoort, Vlaeykensgang 1976. Remeasured.No longer availableDim. 235 x 165 cmEstimate: € 6500 / 8500 -
An 18 karat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately 1.20 ct. Color H VS2 SI1.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 2300 / 2600 -
#76Een buffetje van fruithout met twee deuren en een lade in de gordel. Einde XIXde eeuw.
#139Robert Frénay“Zicht op de reien te Brugge”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd R. Frénay.
#523Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 30 / 50