‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatinneerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
Dim. Hoogte 74 cm
SKU: 2810250155.
Category: Beeld.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 150 / 250

  • #401
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste van een jongedame, marmer en verguld brons, gesigneerd G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.

    A bust of a young lady, marble and gilt bronze, signed G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #149
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #451
    Georges Flips

    ‘Zeilboot’, een abstract bronzen beeld op een zwarte marmeren voet. Getekend.

    'Sailboat', an abstract bronze sculpture on a black marble base. Signed; Flips.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #441

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #498

    ‘Wandelend figuur met stootkar’, een Afrikaans bronzen beeld. Niet getekend.

    'Walking figure with handcart', an African bronze statue. Not signed.
    Dim. H 36, L 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #417

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #188

    ‘Knielend naakt met boek’, een gepatinneerd bronzen beeldje. Getekend A. Puttemans.

    'Kneeling nude with book', a patinated bronze figurine. Signed; A. Puttemans.
    Dim. Hoogte 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #545
    Indo-Bidjar

    Een Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.

    An Oriental wool runner. Hand-knotted.
    Dim. 190 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #440

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt.

    A crystal vase, colored green in the mass, marked.
    Dim. h 26.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #147

    Een paar kandelaars van verguld brons, rijkelijk versierd in Régencestijl met zeven lichtpunten, vegetaal gevormde armen.

    A pair of gilt bronze candlesticks, richly decorated in Régence style with seven lights, vegetal-shaped arms.
    Dim. H. 68.50 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #96

    Een nest of tables. Vier goudkleurige houten tafeltjes met een decor van bloemen. Vroeg 20ste eeuw.

    A nest of tables. Four gold-colored wooden tables with a floral motif. Early 20th century.
    Dim. H 63, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #225

    Een eikenhouten art-deco wandkapstok met spiegel.

    An oak art-deco coat rack with mirror.
    Dim. 217 x 105 x 27.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259

    Twee messingen patrijspoorten, voorzien van een spiegel.

    Two brass portholes, equipped with a mirror.
    Dim. Ø 36 & 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172

    ‘Werkman met pet’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend; N. Gysis. Toegeschreven aan Nikolaus Gysis.

    'Worker with Cap', study in oil on marouflage canvas. Signed; N. Gysis. Attributed to Nikolaus Gysis.
    Dim. 33/26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #189
    René De Pauw

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #51
    Casterman Sokal

    "An investigation by Inspector Canardo". A lot of 5 comics by Sokal. Hardcover, publisher Casterman.
    Estimate: € 75 / 125

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00