#107
#333
Deux pieds de lampe en cristal de couleur, le plus petit marqué Val St. Lambert. Le plus grand avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 & 35 cmEstimate: € 50/70 -
#555
Twee paar oorbellen van geel goud 18 K. Knijpers met bladmotief.
#416Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#654
Een porseleinen frenologiebuste.
#124Herbert Roé
“Herenportret naar de XVIIde eeuw”. Doek. XIXde eeuw.
#17Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#677
Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.
Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#176
#581
Twee verschillende gebeeldhouwd hardhouten beelden. Afrikaans werk.
#40
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,56 ct.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 350/450 -
#353
Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
Lot de décorations polonaises, belges et anglaises. 17 pièces.No longer availableEstimate: € 60/70