#102J. Decock“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
#148Een stilleven in zwarte lijst.
#5Gr. De Busscher“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#159“Kind met knuffels”. Olieverf op paneel.
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#9Een lot van 5 Afrikaanse ijzeren speerpunten.
#61Een kleinere Nanking halsvaas. Met decor van een figuur met vlag.
#13“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253“Scheepjes groot en klein”, een linosnede, niet gesigneerd.