#517Een massieve gesculpteerde houten Chinese piëdestal met marmeren blad.
#467Een Chinees porseleinen dekselvaas met levenssymbool. Op sokkel.
#28Een houten koffertje met sleutel. XIXde eeuw.
#304Een polychroom aardewerken beeldje in Mayaans precolumbiaanse stijl. Hoofdje is gelijmd.
A polychrome earthenware figure in Maya pre-Columbian style. Head is glued.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
#347Een goudkleurig en geajoureerd metalen beeld van een ijsbeer.
An 18 kt yellow gold ring set with small brilliants and emeralds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 350 / 50 -
#287WiskemannEen lot van 7 schalen en een asbak in verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann.
#120Wilhelmina 1932. Een gouden munt van 10 Gulden. Au 900/1000.
#121Een paar grijsmarmeren Obelisken gedragen door bollen en sokkel.
#365Hager WiesnerEen lot van 10 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.