Similar lots by type
-
#374Anto Carte
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Een kleurenlitho. gesigneerd binnen de plaat.
“Les cendres battent sur mon coeur!...”. Litho en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#209Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Petite chapelle”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#449Frans Masereel
“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#469Alfred Ost
“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#52Peeters
“Zicht op Lier”. Een met de hand ingekleurde kaart. XVIIe eeuw.
“Vue de Lierre”. Carte ancienne colorée à la main. XVIIe siècle.No longer availableDim. 10,5 x 33,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#484S. Bervoets
“Naakten aan het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nus au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#699
Een originele reclame-affiche van Minerva in kader.
Affiche de publicité original pour Minerva. Dans un cadre.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 42 / 48 -
#34M. Wimmer
“Friedrich Bahnhof Berlijn”. Aquarel. Gesigneerd.
“Friedrich Bahnhof Berlin”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#694Henri Waumans
“Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22George Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
“Bij de schoenmaakster”. Een ingekleurde inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Chez la cordonnière”. Dessin à l’encre coloré sur papier. Signé.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#752Egide LinnigPeriod: 1821 - 1860
Vijf kleine etsen van schepen in een kader. Allen gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1838, 1842 en 1849.
Cinq petites eaux fortes encadrées représentant des bateaux. Signées dans la planche et datées 1838, 1842 et 1849.No longer availableDim. 7 x 9 cm - 10,5 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#654
“Portret”. Een schets op papier. In XVIIe eeuws gesculpteerd kader.
“Portrait”. Croquis sur papier. Dans un cadre sculpté du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 25 (met kader)Estimate: € 200 / 300 -
#162
“Bomen”. Een pasteltekening. Gesigneerd. Glas gebroken.
“Arbres”. Pastel. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33x 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#472
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#29
“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#732
“Futuristische compositie”. Aquarel op zwart papier. Zonder signatuur.
“Composition futuriste”. Aquarelle sur papier noir. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Théophile Nicolet
“Landschap met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534Lambert Laureys
“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#400
“The Quorn hunt”. Zes oude humoristische Engelse jachtprenten. Vochtschade.
“The Quorn Hunt”. Six scènes de chasse humoristiques anglaises. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#144
“Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 42 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Jef Van Grieken
“Coatfrec”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/25 buiten de plaat.
“Coatfrec”. Eau-forte. Signée et numérotée 20/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 220 / 240 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#264J. Viane
“Afscheid van de visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“L’adieu du pêcher”. Huile sur panneau. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#465
Een lot van drie verschillende parfumfactices, waarbij ‘Spectacular - Joan Collins’.
Lot de trois factices de parfum dont Spectacular - Joan Collins.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#497
Een Afrikaans houten masker. Kambula, D.R.Congo.
Masque en bois. Kambula, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#679Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25 / 40 -
#523
Een wierookbrander van geelgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een liggende olifant. Onderaan gemerkt.
Encensoir en porcelaine à glaçure jaune en forme d’un éléphant couché. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 160 / 180 -
#590
Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.
Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 98 cmEstimate: € 200 / 300 -
#82Jan Kelderman
“Seine aan de lage kant.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Seine du côté bas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456
Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 100 x 106 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#739L. Van Damme
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#701
Een oude viool als sierstuk.
Ancien violon.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“La pensée”. Een beeld van donkergepatineerd brons op draaisokkel. Gesigneerd en met gieterijmerk.
“La pensée”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle tournante. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 2600 / 3000 -
#729
“Onvoltooid”. Potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd. Glas gebroken links onderaan.
“Inachevé”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre cassé.No longer availableDim. 66 x 44 cmEstimate: € 40 / 50