Other lots in this auction
-
#216Een robuuste eikenhouten tweedeurskast met ruitvormig lijstwerk op de deuren. Duitsland omstreeks 1800.
Une armoire robuste à deux portes en chêne avec moulures en diamant sur les portes. Allemagne vers 1800.No longer availableDim. 190 x 182 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#95Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 650 / 750 -
#423Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
Une paire de statues en terre cuite de geisha avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Willy .No longer availableDim. 93,9 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#275Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600 / 700 -
#62012 diverse zilveren munten van 100, 50 en 25 Schilling. Verschillende gehaltes. Oostenrijk, jaren zeventig. In etui.
12 pièces en argent de 100, 50 et 25 schillings. Différentes titres. Autriche, années 1970. Dans un étui.No longer availableDim. 132,63 gEstimate: € 50 / 100 -
#564Sulac (Lucien Calus)“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#130Een paar geelgouden oorbellen 18 K bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 300 / 400 -
#325Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#146Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.
Commode Louis XVI en acajou de style Adam. Trois tiroirs et plateau en marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 125 x 63 cmEstimate: € 400 / 600 -
#343Een lotje antiek aardewerk, bestaande uit een olie-en azijnstelletje. Frankrijk, vroeg XIXe eeuw. Bijgevoegd een kom van XIXe eeuws Brugs aardewerk met bakfout.
Un lot de poterie ancienne, composé d'un ensemble huile et vinaigre. France, début XIXème siècle. Inclus un bol de poterie brugeoise du XIXème siècle avec défaut de cuisson.No longer availableDim. h: 15 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 90 / 110

