#574Sulac (Lucien Calus)“Oud huis”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
Maison ancienne . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#88Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.
Buste de jeune fille en bronze sur piédestal en pierre bleue.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#46024 zilveren munten van diverse landen “Conservation”. 14 x Ag 925/1000 en 10 x 500/1000. Met enkele certificaten. Costa Rica, Indonesië, Maleisië, Mauritius, Mongolië, Nepal, Pakistan, Sudan, Tanzanië, Thailand, Venezuela, Zaire (1974, 1975, 1976).
24 pièces en argent de divers pays Conservation . 14 x Ag 925/1000 et 10 x 500/1000. Avec quelques certificats. Costa Rica, Indonésie, Malaisie, Maurice, Mongolie, Népal, Pakistan , Soudan, Tanzanie, Thaïlande, Venezuela, Zaïre (1974, 1975, 1976).No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#340Vijf verschillende parelhalssnoeren waarvan twee met zilveren slot. 835 ‰.
Cinq colliers de perles différents, deux avec des fermoirs en argent. 835 ‰.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#701Een gebeeldhouwd stenen beeld. Dupagne.
No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#5401 gouden munt van 1 Dukaat met beeldenaar van Frans-Josef. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije 1915.
1 pièce d'or du 1 Ducat avec le sculpteur de Frans-Josef. Au 986/1000. Autriche-Hongrie 1915.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#647Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#348Hoge koffiepot en twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl van geel koper.
#522“De Voorstelling”. Aquarel op papier. Met opdracht en onleesbaar gesigneerd.
The Performance . Aquarelle sur papier. Avec dédicace et signature illisible.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 40 / 80 -
#697“Auto’s uit de jaren 1886 tot 1930” & “Auto’s uit de jaren dertig en veertig”. Palladium Publishers. Helmond, 1997.
Voitures des années 1886 à 1930 & Voitures des années 1930 et 1940 . Palladium Publishers. Helmond, 1997.No longer availableEstimate: € 25 / 30