#92Rik Schaefels“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. Joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140 / 160 -
#477Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois partiellement polychromes.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#190Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale saffier van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir central de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 6,57 gEstimate: € 850 / 950 -
#129Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants de + - 1,40 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 2900 / 3200 -
#14Een vintage barspiegel.
#76Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un gobelin d'après l'exemple du XVIIème siècle.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 60 / 100 -
#284“Herenportret”. Olieverf op paneel.
Portrait d'homme . Huile sur panneau.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#221Een Vlaamse staande klok met getorste zuiltjes.
#255Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 200 x 302 cmEstimate: € 120 / 200 -
#298Een paar boekensteunen van geaderd zwart marmer, versierd met bronzen vogeltjes.
Une paire de serre-livres en marbre noir veiné, décorés d'oiseaux en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100