Other lots in this auction
-
#231Capodimonte“Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gemerkt en gesigneerd ‘Maggione’.
Labour fermier avec paire de bœufs . Grand groupe de biscuits multicolores sur socle en bois. Marqué et signé Maggione .No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 300 / 500 -
#241Alfa, ItalyEen Madonna en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder glazen stolp. Bijgevoegd nog twee stolpen met telkens een hoornvaasje.
Une Ste Vierge et deux vases en corne en porcelaine de Bruxelles sous une cloche en verre. Deux cloches sont attachées, chacune avec un vase en corne.No longer availableDim. h: 50 & 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#363Drie Imari borden uit de XIXde eeuw en een paar famille rose borden, tijdperk Qinglong. Deze laatste met randschilfers en elk een haarscheur.
Trois assiettes Imari du XIXème siècle et une paire d'assiettes famille rose, époque Qinglong. Ces dernières aux éclats et cheveu.No longer availableDim. Ø 20 en 22,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#6301 gouden munt van 100 CAD. Au 22 K. Canada, 1980. Recto: Queen Elizabeth II, verso: kayakker. In etui en met certificaat.
1 pièce d'or de 100 CAD. Au 22 K. Canada, 1980. Recto: Reine Elizabeth II, verso: kayakiste. En étui et avec certificat.No longer availableDim. 16,88 gEstimate: € 700 / 800 -
#504“Composition coussin couleurs”. Gemengde techniek op papier. Achteraan toegeschreven aan Gothard Graubrer.
Composition coussin couleurs . Technique mixte sur papier. Attribuée au Gothard Graubrer au verso.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,25 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 850 / 950 -
#514Sulac (Lucien Calus)“Oude gevel”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Ancienne façade . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté 1981.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#527Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze partiellement patiné.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 140 -
#590Een witgouden broche 14 K, bezet met een parel en drie kleine diamantjes, met een gezamenlijk gewicht van 0,06 ct.
Une broche en or blanc 14 carats, sertie d'une perle et de trois petits diamants, d'un poids combiné de 0,06 ct.No longer availableDim. 6,6 gEstimate: € 180 / 200 -
#29“Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/100 buiten de plaat.
Stoelstraatje, Anvers. Eau-forte. Signée et numérotée 32/100 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 15,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#5451 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.
1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#358Een ijsbeer van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un ours polaire en porcelaine allemande multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40

