Other lots in this auction
-
#524
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Philippar.
Tournesols . Huile sur toile. Signé Philippar.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Inside garden pleasure”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 97/150 buiten de plaat. In 1989 uitgegeven door Rena conserven.
Plaisir du jardin intérieur . Une lithographie. Signée et numérotée 97/150 à l'extérieur de la planche. Sortie en 1989 par Rena conserven.No longer availableDim. 67,5 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#365
1 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.
1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.No longer availableDim. 24,13 gEstimate: € 200 / 250 -
#521
“Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.
Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#543
Twee bronzen beelden met telkens drie personages. Oost- Afrika.
Deux statues en bronze de trois personnages chacune. Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#647
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase de cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 40 -
#315
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 380 / 450 -
#258Val St. Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de cristal vert doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 90 / 110 -
#125
Een 14 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 750 / 800 -
#233
“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#397
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met een decor van bloemen en fazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine décorés de fleurs et de faisans. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935
“Parkzicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du parc en automne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 800 / 1000