#271Capodimonte“Koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen aan de bloempjes.
Voiture à quatre chevaux . Un grand groupe de porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas. Petits dégâts aux fleurs.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 300 / 500 -
#371Vier borden, waarvan een polychroom Delfts, een polychroom Rouens, een porseleinen bord met landschapsdecor en vergulde rand en een Frans porseleinen bord met bloementuil en verguldsel. XIXde en XXste eeuw.
Quatre assiettes, dont une de Delft polychrome, une polychrome de Rouens, une assiette en porcelaine à décor de paysage et bord doré et une assiette en porcelaine française à fleur de hibou et dorure. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. Ø 23,5, 24 en 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#89“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
#596Een Afrikaanse houten ceremoniële staf. Op metalen voet.
#270Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 380 / 450 -
#45Een 18 K geelgouden ring bezet met twee cognackleurige diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux diamants couleur cognac d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 750 / 850 -
#213Period:“Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.
#517Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
#528Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
#323MercatorfondsEen lot van tien kunstboeken in stofhoes:- “Lambert Lombard. Renaissance en humanisme te Luik”. 1990.- “Dürer”. Peter Strieder. 1982.- “Apocalypse”. Frits van der Meer. 1978.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanes. 1980.- “Onze Bruegel”. Bob Claessens & Jeanne Rousseau. 1975.- “Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden in het begin van de gouden eeuw”. Jan Briels. 1987.- “P. P. Rubens”. Frans Baudoin. 1977.- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1986.- “Joseph Lacasse par lui-même”. 1974.- “Brue(..)
Un lot de dix livres d'art sous housse: - Lambert Lombard. Renaissance et humanisme à Liège . 1990. - Dürer . Peter Strieder. 1982. - Apocalypse . Frits van der Meer 1978. - «Van Eyck», Elisabeth Dhanes. 1980. - «Notre Bruegel», Bob Claessens & Jeanne Rousseau. 1975. - «Les peintres flamands du nord des Pays-Bas au début de l'âge d'or», Jan Briels. 1987. - «PP Rubens». Frans Baudoin. 1977. - «Rembrandt». Christian Tümpel. 1986. - «Joseph Lacasse par lui-même». 1974. - «Brueghel». Bob Claessens (..)No longer availableEstimate: € 100 / 150