#651Een fractie gefossiliseerd hout.
#121Dom Augustin Calmet. “Dictionnaire historique, critique, chronologique, géographique et littéral de la Bible. Ed. Etienne Sens, Toulouse & Gaude Père & Fils, Nismes 1783. 6 vol. in-4°. Band met wapen van Rosny en ex libris “Bibliothèque de Rosny”. Goud op snee.
Dom Augustin Calmet. Dictionnaire historique, critique, chronologique, géographique et littéral de la Bible. Ed. Etienne Sens, Toulouse & Gaude Père & Fils, Nismes 1783. 6 vol. in-4°. Reliure aux armes de Rosny et ex libris “Bibliothèque de Rosny”. Tranches dorées.No longer availableEstimate: € 150 / 160 -
#88Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.
Buste de jeune fille en bronze sur piédestal en pierre bleue.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#398Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Omstreeks 1800.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#660Een geelgouden ketting met bloemvormige hanger 18 K. Bezet met een natuurparel en een kleine diamant.
Un collier en or jaune avec un pendentif en forme de fleur 18 K. Serti d'une perle naturelle et d'un petit diamant.No longer availableDim. 11,4 gEstimate: € 390 / 440 -
#30Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en P.T.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et P.T.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#437Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
#644“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
#534Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Un vase en porcelaine de Chine, décoré d'un décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1100 / 1300