Other lots in this auction
-
#672Een verzilverd metalen kandelaar met drie afneembare lichtpunten, eveneens te gebruiken als enkele kandelaar.
Un chandelier en métal argenté avec trois points lumineux détachables, peut également être utilisé comme chandelier simple.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#227Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 500 -
#601“Boeddhistisch figuur met sitar”. Een bronzen beeld op houten sokkel.
Figure bouddhiste avec sitar . Une statue en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een 18 K witgouden hanger bezet met een aquamarijn van +- 2,5 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti d'une aigue-marine de + - 2,5 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 180 / 250 -
#224Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#503“Theaterspeler”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono met roterend gezicht. Onderaan gesigneerd.
Theatre Player . Un okimono en ivoire finement sculpté avec une face tournante. Signé en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130Een paar geelgouden oorbellen 18 K bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 300 / 400 -
#577Een staande Boeddha van brons.
Un Bouddha debout en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#271Capodimonte“Koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen aan de bloempjes.
Voiture à quatre chevaux . Un grand groupe de porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas. Petits dégâts aux fleurs.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 300 / 500 -
#556Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Statue d’ancêtre africaine en bois.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#452Utagawa Hiroshige“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, uit de reeks Famous Sights of the Fifty three Stations”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd en met stempel. Omstreeks 1860.
“First Gate of the Shrine of Mishima Daimuôjin, de la série Famous Sights of the Fifty three Stations”. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée et estampillée. Vers 1860.No longer availableDim. 33 x 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4001 gouden armband met vijf diverse munten versierd (Albert I, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).
1 bracelet en or orné de cinq pièces différentes (Albert Ier, Victoria, Wilhelmina, Victor-Emmanuel, Liberty).No longer availableDim. 105,30 gEstimate: € 3200 / 3500

